Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemeltethető e 2 ütemű motor...

HunterZs008 kérdése:

Üzemeltethető e 2 ütemű motor (simson/Mz) Nitrohígító + benzin + 2t keverékével? Illetve ha igen milyen hatással van ez a motorra, jobb lesz a teljesítménye vagy rosszabb? Ha igen milyen arányban kell keverni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem unod még?

Igen, üzemeltethető. Akik próbálták, azt mondják, a nitrohígítótól kicsit talán jobban pörög a motor. De ha benzinnel kevered, pontosan be tudod állítani az égési tulajdonságokat. Motorolajból nem kell több, csak annyi, amennyi az adott motorhoz elő van írva. A karburátort lehet, hogy át kell fúvókázni, ez attól függ, milyen üzemanyagot készítesz.

2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megy vele, jól. Azt nem tudom, hosszabb távon milyen hatása lenne a motorra. Viszont ha nem lopod a hígítót, akkor elég gazdaságtalan megoldás.
2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem Nem unom még!!


Talán nem azért van ez az oldal hogy kérdezzek? Vagy javíts ki ha tévedek. És szerintem itt azt lehet kérdezni amit akarok! Ha nem tetszik valami akkor ne olvasd el ne válaszolj rá ennyi!

2011. jún. 13. 14:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat!
2011. jún. 13. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
nitrohígitoval már hallotam énis, hogy üzemeltetik..... max 1hónapig xD, egyáltalán nem érdemes, lehet kicsit jobban megy töle, de mondom 1 hónap után kuka a motor, azért, csak benzinnel találták fel( amugy mi babetán probáltuk ki )
2011. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
ja.. és fele benzin fele higíto
2011. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!