Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 Évj.1.9 DI Volvo V40...

1999 Évj.1.9 DI Volvo V40 külső féltengely porvédő cseréhez milyen spec szerszám kell?

Figyelt kérdés

Ha már kint lenne a féltengely, akkor hogyan ( mivel ) szedjem le a csuklót a tengelyről? Nem akarom, hogy akkor érjen meglepetés.


Nagyon megköszönöm, ha valaki segít nekem !!!


2011. jún. 13. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából speciálisnak nem speciális de nagy valószinüséggel egy segergyürü fogo kell! mert 2 tipus van általában az autóknál az hogy simán rá kell ütni a féltengelyre és ugy is jön le de van olyan is hogy levételnél egy segergyürüt kell kinyitni és ugy tudod lekocogtatni! A te autód nem tudom melyik kategóriába esik!
2011. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. Én is valami hasonlóra gondoltam, csak éppen nem tudtam.
2011. jún. 15. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már kinn van a féltengely, akkor kész is vagy, eléggé össze kented magad már így is. Vidd el egy közeli féltengelyfelújítóhoz, pl Puskár Zoltán vagy más és ő kimossa bezsírozza ráteszi szakszerűen, nem neked kell vele bénázni. Amúgy rögzítőszalag összehúzó fogó kell csak ha jól emlékszem, nem sager-gyűrűs a kivitel. Az csak a csukló szétszereléséhez kell.
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!