Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 TDI szerintetek...

Audi 80 TDI szerintetek megfelel első kocsinak? (19/F)

Figyelt kérdés

[link]

Kb. ilyen, csak sötétbordó színben.


2011. jún. 16. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van akkor igen. Nem mai autó, és az alkatrészek méreg drágák! Golf, Suzuki, Corsa... Én ezek közül választanék.
2011. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
suzukit ne. Golf 3 vagy ha sedant szeretnél ott a vento, a malac Passat és a Jetta.Ha érdekel a tuning akkor ezek a legjobb alapok. szépen meg lehet csinálni őket.
2011. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Suzukit mérne????

Megint a sztereotípiákkal jössz?

2011. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Marhaságokat beszél az első.


Nekem is ilyen autóm van (első autó). 89-es, nagyon megbízható és szinte elnyűhetetlen (pláne a dízel). Egy 22 éve Golf-ot vagy Szuzukit már a roncstelep sem vesz be, amíg az én autóm 300.000 km-rel még mindig hiba nélkül megy és a kadmiumozott kasztni miatt nincs rajta rozsda sem!


Annyi, hogy nem szabad belőle atom lelakottat - töröttet venni, mert ahol megtört ött a kadmiumnak annyi és el fog kezdeni rohadni.

De motorikusan baromi megbízható a gép és azon felül, hogy az alkatrészigénye minimális ami kell hozzá az sem drága! Pl.: a peugeot 206-osunkhoz kb. 5x annyiba kerül minden, mint az Audi 80-asomhoz!

2011. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember alapból közlekedésre használja az autót, nem tuningolásra. A Suzuki nagyon sokat kibír, és könnyen beszerezhető olcsó alkatrészei vannak. Aki tuningolni akar az vegyen 130 e.-ért egy 25 éves BMW-t, és minde hónapban ráköltheti a fizuját. És ráadásnak sosem lesz kész az autója, mindig kaki lesz! :D
2011. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de előttem írták hogy olyat kell venni ami nem volt törve, ami ilyen öreg kocsiknál ritkább a fehér hollónál is és nem is olcsó, de gondolj bele ha meg is volt kímélve akkor is meglátszik rajta a legalább 17 év, én inkább valami fiatalabbat vennék.
2011. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Suzukit, meg az ilyen keleti "csodabogarakat" inkább hagyjuk.

Mindenképp német autót szeretnék.

2011. jún. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!