Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves vagyok,194 cm. Mindig...

Attila1025 kérdése:

17 éves vagyok,194 cm. Mindig kihúzom magam, a Seat Ibizánkban beverem a fejem. Ha megyek vezetni és a későbbiekre milyen magas belső terű autót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

pl ez, ebbe még a fejed fölött is marad 25 centi hely


[link]

2011. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok 193cm és nincs ilyen problémám:D De azért szeretnék még összel venni egy cabrio-t:D
2011. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok 197 cm és 80kiló. F-es Astrában ha alacsonyra állítom az ülést (ülésmagasság állítás a legtöbb 90 utáni autóban van) és még egy kicsit a támlapot is megdöntöm, és teljesen beleülök az ülésbe akkor is még kényelmesen elfér másfél öklöm a fejem és a tető közt. Ha elfekszek benne, akor meg úgy kell felfelé bámészkodnom, hogy hol a tetőkárpit. Szóval nem kell ilyen gnómokat venned, mint a puttonyos Rönyó. W123-mas M-Benz-nél pl. olyan üléspozíciót tudsz állítani, hogy ki sem tudsz könyökölni az ablakon, olyan magasra kerül hozzád képest az övvonal. Szóval jó kocsit kell választani. A régi, közép vagy felsőközép kategóriás autókban még el lehet férni, nem kell nyomorogni bennük. És nem kell elhinni amit a kis emberek mondanak, hogy a nagy autó farok hosszabbító. Ezt egy kisfarkú ember kitalálta aki irígy volt a nagyautósokra. A nagy autó kényelmes, erős, biztonságos. Nekünk nagyoknak büntetés egy kis autó, csak ők ezt nem érthetik, úgyhogy nyugodtan nézz valami nagy tepsüt, próbáld ki miben férsz el.
2011. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Renault Kangoonk van és teljesen elfér benne egy 2méter magas ember, és a hátsótérre sincs panasz méretben.
2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jún. 19. 08:57
 6/8 anonim válasza:

ebbe nem vered be a fejed:)



[link]

2011. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Dan(y)ika, átkopogtak a szomszédok, hogy megint mit csinálsz, ne kelljen kétszer szólni joóó?"
2011. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kérdezd meg anyucit meg apucit milyen autót szeretnének a "későbbiekben" venni neked.......
2011. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!