Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet majd még két év múlva...

Lehet majd még két év múlva Trabant 601 S-et kapni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok most és szeretnék majd egy Trabit vanni ha 18,19 leszek.Ha lehet majd még venni akkor hol éri meg és mennyiért ?
2011. jún. 18. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Max 30-50 ezerért éri meg, annak 2-300 km után előjönnek a bajai meg lassú nem környezet kímélő gép és stb. én nem vennék trabit, ha mindenképpen azt akarsz, akkor azt is úgy érdemes hogy tuningoltan tehát más motort meg ilyenek lennének benne. Szomszédom trabiját már át se engedték a forgalmin így eladta bontásra.
2011. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyettértek az előző válaszadóval, egyrészt lassuak ma már nem lehet vele közlekedni leszoritsák az utról! Nekem első autom 2000-be egy 601 trabi volt, amugy tökéletes volt azzon megtanulni vezetni, olcsó volt a fenntartása is. De akkor mint irtam 2000 volt (2005-ig volt forgalomban)akkor nem volt ennyire szigorú a környezetvédelem, viszonylag més akkor sok keleti autó közlekedet még. Mára megcsapant a számuk. Sajnálatal, de leszeretnélek beszélni a Trabiról sajnos elmult feletük az idő. Az itthoni vezetési kúlturárol meg most nem beszélnék. (leszoritás....stb).

És bocsi kérdésedre válaszolva, csak nagyon drágán lehet majd kapni jó trabit két év mulva....

2011. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1,1-es trabi lesz az biztos (polo motor... nem szennyez akkorát mint a 601,és jóval dinamikusabb a motorja) kasztnilag meg majdnem ugyanolyan... egyszóval 1,1-es az még lesz!


Trabi-t már nem érdemes fenn tartani (Ha csak nem gyűjtő vagy) mivel méretéhez képest sokat eszik,nincs benn elég biztonság (ha neked csattan valamelyik vadállat akkor nem hiszem hogy kisebb karcokkal megúszod...) és hát a környezetkímélés... Nem hiszem hogy mostanában a Trabik többsége(már a mi megmaradt) kap már forgalmit...

2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező , hogy döntöttél? 2. válaszoló vagyok
2011. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsi voltam nagyon sokat utaztam trabival es valahogy annyira szerettem/szeretem öket .Egyszerüen ugy ahogy vannak szerintem vagäny kis autok :) De hät mindenki azt mondja,hogy ne vegyek mär trabit mert ciki...
2011. júl. 15. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A trabi az nem ciki csak már nem engedik forgalomba, nagyapámnak volt egy trabija, azt oda adta nekem 2-3 éve hogy azon gyakoroljak vezetni a kukoricásába, aztán tavaly már nem is adtak rá forgalmit, így az utcába megvette egy fiatal gyerek aki feltuningolta és úgy használja. Tehát csak akkor éri meg ha olcsón megveszed és feltuningolod más motor stb.. ami nagyon nem egy olcsó dolog. Nem akarlak én sem lebeszélni de manapság már alig látni trabantokat az utcán pedig falu helyen lakok.
2011. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!