Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206. Ha a kormányt...

Peugeot 206. Ha a kormányt balra tekerem a bal első kerék felől sikító, nyöszörgő hang jön. Ha jobbra tekerem, akkor semmilyen hang nem hallható. Ha balra tekerem a kormányt és erősebben fékezek egyet, akkor egy kis időre elnémul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A kereket levettem, a féknyerget levettem, betéteket kivettem, semmit nem láttam, a féktárcsán sem láttam semmiféle elváltozást.
2011. jún. 18. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlen ugyan ez a baj nálam is. :O .. ugyan úgy 206-osom van nekem is. A fékbetéteket kell egyébként lecserélni, mert lehet hogy nincs elkopva, de egy idő után a gumi elfárad és felkeményedik, elüvegesedik. Ezért kanyarodás közben, ha néha egy kicsit hozzá ér a tárcsához akkor az ad ilyen hangot.

Én is a jövő7en csináltatom meg. Már voltam szerelőnél is és ő is megerősítette hogy ez a gond.

2011. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
haverom Astráján is volt valami ilyesmi, és ott levolt lazulva a szervó szivattyú vagy a szervó motor, vagy mit tudom én szóval valami szervó izét már csak 1 csavar tartott
2011. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Most csináltattam meg én is és elmúlt a nyikorgás, úgyhogy tutira csak az a baja. Fékbetéteket lecseréled és kész. Nekem 12-ből megvolt. 11 volt a fékbetét (természetesen van olcsóbb is, de nekem a minőség is számít) és egy ezres a munkadíj... természetesen nem szakszervizben csináltatva. De otthon is ki tudod cserélni szerintem. Nem nagy cucc.

2011. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám. :)

Én is a fékbetétre gyanakodtam, még a saját igazam bizonyítása végett át fogom rakni a bal kerékről a jobb kerékre őket. Ha a jobb oldalról fog jönni a nyikorgás és az is hallja akinek be akarom bizonyítani, hogy szart vett, akkor leszek végképp elégedett :)


Még egyszer köszönöm :)

2011. jún. 24. 02:10
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez tortent, mart majdnem ketsegbe estem, de a valasz alapjan kb.ugyanaz lehet.Koszi szepen, igy , joval utolag:)
2013. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!