Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megfizethető utcai...

Melyik megfizethető utcai autónak van a legnagyob tankja?

Figyelt kérdés
ami keveset is fogyaszt a megfizethetőt pedig uygértem hogy amit megérné megvenni ukrajnázásra
2011. jún. 19. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiállsz a határra,és meg figyeled.v.a seftelők piacán nézelődsz.
2011. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
messzevan ahhoz a határ hogy csak azért menjek hogy nézelődjek
2011. jún. 19. 16:40
 3/11 T5- ***** válasza:

BM W123, W124

Audi 80 B2-B3, 100 C3 ritkán C4

VW Passat B2-3-4 túratankos


Ilyenekkel szoktak mászkálni, jó kocsik egyébként, hamar behozzák az árukat.

Meg az ukrán a Volgákkal szokott néha állni, de már egyre ritkábban, főleg az M24-esekkel, csak az nálunk drága ahhoz képest, na meg Lada van annyi, hogy csak nézel.

UAZ 469b aminek két tankja is van 40 literesek fejenként, célnak megfelel.


Ezek azok amik jó árban vannak, most a nagy amerikai cirkálókat meg egyterűeket nem mondom, mert nem éri meg. Meg a drágább Mergák stb sem, járnak oda ML Mercivel meg Crysler-rel is, csak hát...

Legálisan 10 litert hozhatsz kannában (hitelesítettet néha kötöszködnek, úgyhogy csak marmon célszerű) hülyéskedni meg nem éri meg, mert boxutcára küldenek és neked annyi, és a kocsit is elveszik.

Cigiből összesen 2 dobozt hozhatsz be fejenként. De átnézik a kocsit még a sorompónál is, úgyhogy azzal sem egyszerű szórakozni, meg sefteleni.

Km állást írják és nézik, hogy mikor voltál kint legutóbb. Úgyhogy úgy csináld, hogy ha le is szopod a benzint, akkor a km meglegyen, én nem tudom, hogy kell ezt csinálni, nem értek az autókhoz ahogyan te sem fogsz, így tippet sem tudok adni, hogy hogyan legyen meg a km, de 8 liters átlagfogyasztást számolj. Természetesen én mindig kiautózom belőle az összes benzint. De ha bármi rendellenességet találnak a kocsinál, herélt beöntő pl, akkor annyi az üzletnek.

Azt javasolnám még neked, hogy ha először mégy ki (mindegy, hogy régen már voltál, megváltoztak a dolgok) akkor olyannal menj, aki ismeri a járást és járkál ki, mert hamar elveszik a kedved, hogy mégegyszer kimenj.

Poroltó legyen nálad, ha mégy, és zöldkártya is (nezmetközi papír a biztosításról) anélkül el se indulj, mert az ukrán megszopat.

Sok sikert!

2011. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből csempész autóval menni.2-3. út után is ráérsz.
2011. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 T5- ***** válasza:
Amúgy 240-250 (forintban) körül mozog most a 95-ös benzin a Lukoil kúton, ez a jó fajta, van a sz*rabb fajta is meg van alacsonyabb oktán számú is, de azt ne tankolj, mert nem használ az autónak. Az alacson oktánszámútól kopogni fog, a hitvány meg megeszi az AC-d stb, szóval még így is jó árban van. Hriványát pedig ott válts, és soha nem fizess forinttal sehol.
2011. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
VW T4 90L-es tank. Jónagy:D
2011. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én ugyhallottam hogy a Nissan Patrolnak van hatalmas tankja ez igaz?
2011. jún. 19. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
A Patrolnak asszem 95l-es tankja van-
2011. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a passatomnak 80+20literes volt a tankja gyárilag.
2011. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
BMW 750il-ben (E32, meg talán E38 is) 100literes tank van, bár kicsit sokat eszik :)
2011. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!