Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megvehetnéd álmaid autóját...

Ha megvehetnéd álmaid autóját (sportkocsi), de annyiért amit szánsz rá nincs megfelelő színben, akkor kötnél kompromisszumot? Vagy csak nekem ilyen fontos a szín? Esetleg átfestetnéd idővel:-) vagy vmi extrém matrica rá?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi pénzem lenne hogy megvehetem álmaim sportkocsiját akkor már olyan színre is lenne pénzem festetni amilyenre csak akarom. Matricával meg semmiképpen nem csúfítanék el egy olyan gyönyörű luxusautót.
2011. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül luxus ára van 1m körüli régi darab, de ami esetleg már mondjuk nem fekete/szürke, hanem piros vagy mégfeltűnőbb színű, ami tetszik, az nekem már drága.
2011. jún. 24. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, lány vagy?


Nekem egyáltalán nem számít a szín.

1 millióért meg ne akarj sportkocsit venni, mert csak hulladékot kapsz. Mit néztél ki?

2011. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miből találtad ki:-) hát lánynak talán már nem mondanám magam de nő igen nő vagyok.
2011. jún. 24. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Abból, hogy a férfiaknak nem számít a szín. :)

Én 20-30 millióig milliós lépcsőnként meg tudnám mondani milyen autót vennék, de a színe mindegy lenne 30 millióért is, csak ne hupirózsaszín legyen. :D

2011. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Álmaim autóját még nem láttam más színben csak feketében és szürkében.Más szín nem is passzolna a presztízséhez.


Igazából a szín nekem nem nagyon számít, ha pl egy autónál a kék felszereltebb mint az ezüst és nagyjából egy árban vannak akkor a kéket venném.


Matricát biztos nem raknék rá.

2011. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék egy picit hátha felbukkan a használtpiacon olyan példány amit szeretnél, közben neked is gyűlik a pénzed és talán az autók ára is lejjeb megy. Ha pedig nagyon ritka a hazai piacon akkor esetleg később külföldi autót hozhatsz be. Amúgy utólagosan nem barmolnám össze átfestéssel ha nem muszáj, csak akkor ha tényleg nagyon öreg autóról van szó és fel kell újítani. Férfi létemre egyébként én is érzékeny vagyok a színkere, ezüst vagy szürke autót például soha az életben nem vennék, de ettől függetlenül persze a mögöttes tartalom még a külsőnél is fontosabb.
2011. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi, én sem vennék szürke autót soha:-) pl nem sport autóban nekem a rover 75 a legszebb forma de hát szürkében....
2011. jún. 24. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek olyan autó-álmaim amik drágák lennének, de pl. ha NG-s, 3 ajtós Saab 900 turboból egy jó állapotút találnék kedvező áron, akkor bizonyos keretek között hajlandó lennék kompromisszumra.

Pl. fehérben szeretném, akkor a bilikéktől a feketéig minden oké lenne, kivéve a rózsaszín, a lila, ezek árnyalatai, valamint a türkiz és az arany.

2011. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sok évvel ezelőtt megvettem álmaim autóját, igaz, használtan. De a szín sosem volt annyira fontos kritérium. Néhány szín igen, hogy az NE legyen, erre richtig nem olyanban volt jó vétel? :)))
2013. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!