Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kimutat a szonda egy almà...

Kimutat a szonda egy almàs borsodit ha most ittam?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű az alkoholt mér... és ha olyan érzékeny hogy a bombont is kimutat akkor szerintem azt is
2011. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem! Csak az almát:) Mégis szerinted? Aminek egy kicsi alkoholtartalma is van azt kimutatja!
2011. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Igazából nem.A borsodit nem.A sopronit viszont annál inkább.A soprininál rájöttek arra,hogyha megiszol egyet,de kevés,akkor még beülsz az autóba és vezetsz.De,ha túl sok,akkor már nem ülsz autóba és inkább iszol mégegyet.Amúgy is...felpörögtek és 50 db plazma tv akarnak kisorsolni,úgyhogy gyűjts a nyitófüleket vagy a kupakokat.ÉS ESZEDBE NE JUSSON AUTÓBA ÜLNI PIÁSAN!!!
2011. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
azt mondják a szabályok hogy nem ülhetsz járműbe ha ittál alkoholt...szerinted megnyugtatja azt akit elcsapsz majd hogy kimutatja e a szonda az alkoholt vagy nem? ha sört akarsz inni ott az alkoholmentes...pl Citromos Gösser...0% igyad azt... és az legalább nem magyar sör..:)
2011. jún. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"nem magyar sör" ????? Mi bajod a magyar sörrel????
2011. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:53


OFF:

Szerintem az is magyar sör, de mindegy, meg kell nézni a dobozon hol gyártják.


Nekem speciel az a bajom a magyar sörökkel, hogy külföldi áron árulják, de a színvonala messze elmarad egy igazi sörtől. Az összes licenszelt sör meg sem közelíti az eredetit.... Régen volt igazi Heineken, tönkre tették, volt normális Stella, tönkre tették és a sort még folytathatnánk... Az itthon kapható sörök 90%át a szokásos magyar triumvirátus (borsodi, dreher, soproni) gyártja. Ezek a nagyok szándékosan (és aljas módszerekkel, gusztustalan módon) kicsinálták a kis, minőségi sörfőzdéket. Ezek után mit is szeressek a magyar sörben?


On: ha az italnak van alkoholtartalma, akkor elvben kimutatja, igen...

2011. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kimutatja igen de benne van hogy hány % ot mutat ki és anyi pénzbirságot kapsz
2011. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!