Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol legyen a bukósisakom,...

Hol legyen a bukósisakom, hogy ne lopják el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
otthol
2011. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fejeden :D:D:D


Egyébként meg vidd magaddal. Nekem válltáskám van, a biciklis sisakot simán rácsatolom. Gondolom a motoré nehezebb, de ha más nem, viszed kézben, úgysem gyalogtúrázol vele :)

2011. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kézben vidd, vagy félig a fejeden, lehet hogy pár lánynak meg is tetszel.
2011. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legyen nálad, vidd kézben.

A bringás haverom a lámpáit szereli le és gyömöszöli a zsebébe. Ha nehéz motoros, akkor is vidd magaddal. Az a legjobb.

2011. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem robogóm van és a sisaktartójába befér a sisak.

Aki nem robogós az viszi magával, én még nem láttam senkit aki otthagyta volna a motornál.

2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na én láttam hülyegyereket sulink előtt parkolt a robogójával, a sisakot emg alátette a robogónak... most normális? azthiszi ott nemlopjék el... de még odabiztositva se volt semminek...csak alárakta robogonak éás kész. Egyébként vidd magaddal:)
2011. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!