Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől repedhetett el a féktárc...

Spongebubus kérdése:

Mitől repedhetett el a féktárcsa egy 1998 Renault masteren?

Figyelt kérdés

A hátsó fék már egy ideje nem fogott, és ma vittem szervizbe. Amikor a főnököm megtudta kirúgással fenyegetett, mert szerinte az én hibám. Általában 2500 az összsúlyom.

1 hónapja már jeleztem, hogy valami nem stimmel mert darált a fék, a szerelő azt mondta semmi baja. 1 hete betét csere volt és akkor még állítólag nem volt elrepedve. Most meg elvan. Mi tévő legyek?


2011. jún. 30. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Elhasználódott. Mondjuk azt nem írod, hogy mennyit futott, de vélhetően ez az oka. Minél vékonyabb a tárcsa annál nehezebben bírja a felmelegedést visszahűlést. A FŐNÖKÖD HÜLYE! Majd ugyan ezt fogja mondja a kuplung tárcsára is, vagy más kopó alkatrészre is? Szerintem nem foglalkozik a közúti biztonsággal. Neki a mindenáron haszon az igazi.

Szerelő: ha vállas volt a tárcsa, azt most is láthatod, rég szólni kellett volna neki, hogy csere.

2011. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!