Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudhatom meg rendszám...

Hol tudhatom meg rendszám alapján, hogy egy autónak ki a tulajdonosa?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez bármilyen módon, magánemberként?
2011. júl. 1. 12:39
 1/10 bp1985 ***** válasza:
100%
Ha van ismerettséged biztosítónál, bm-nl, akkor tőle. Te magad nem tudod meg soha, mivel nem nyilvános adat.
2011. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az okmányirodákban is van erre lehetőség.Az autót egészen biztos,hogy le tudod informálni.Talán ha szépen nézel a nénire,akkor a tulajról is előkapar valami infót.
2011. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az autóról már kiderítettem mindent, amit lehetett, csak a tulaj a fontos.. :D
2011. júl. 1. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
A törzskönyv igazolja a jármű tulajdonjogát, azaz - elvileg - az a tulajdonos, aki a törzskönyvben szerepel. Más kérdés, ha van néhány átírást elmulasztó tulajdonos. De ekkor is meg kell lennie az összes adásvételi szerződésnek a törzskönyvön szereplő személytől egészen a legvégső vevőig.
2011. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Parancsolj!


Beírod a rendszámot a felső mezőbe és megtudsz mindent :D


[link]

2011. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ugyfelkapu.hu

regisztrálni kell,meg okmányirodába hitelesítettni.

2011. júl. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mondjuk erre én is kíváncsi vagyok. Bár nekem nem kellenek a tulajdonos adatai, csak autóé. Milyen típus, szín stb.
2019. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hivatalosan sehol.

Nem hivatalosan ha ismersz valakit, aki műszaki vizsgaállomáson dolgozik és hajlandó megnézni az adatbázisban az autó rendszámát. Ilyenkor azt tudja megmondani, hogy ki vitte be vizsgáztatni az autót (rendszerint a tulajdonos szokta). Persze, ha a kocsi a vizsgáztatás óta gazdát cserélt, akkor nem mész semmire az adatokkal.

A másik lehetőség, ha szeretnéd felvenni a kapcsolatot az autó tulajdonosával, hogy írsz a nyilvántartónak (nyilvantarto.hu/hu/adatszolgaltatas_kozlekedesi). "Kapcsolat felvételi eljárás kezdeményezése a központi közúti közlekedési nyilvántartónál". 1400 Ft-ba kerül és küldhetsz üzenetet és elérhetőséget az autó tulajdonosának, hogy vegye fel veled a kapcsolatot.

2021. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Üdv.

Sajnos nem találok számlaszámot, hogy hova kell befizetni az 1400 Ft-ot. Esetleg megvan még?

Köszönöm előre is.

2022. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rajki Dániel válasza:

Üdv.

Nézz azért te is utána, de ezt sikerült kideríteni:


BFKH előirányzat-felhasználási keretszámla (10023002-00299592-00000000)


Link.: [link]

2023. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!