Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autómon van még kb.50000...

Ha az autómon van még kb.500000 ft hitel hogyan tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Mi lenne a menete arra vagyok kiváncsi!
2009. márc. 27. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a sokszoros lepontozást.

Ki mondta, hogy a fél millió az új ára???

Az 1.2 millió az új ára - de most már messze nem éri meg az új árát!!!

Azt mondtam, hogy LEHETSÉGES, hogy most már azt a fél milliót SEM éri meg, amennyi még a tartozás rajta. Hát még az átírás, szerződésmódosítás (mindenképpen kell, nem lehet megúszni) díja.

2009. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Most te viccelsz? 1,2 -ért opel corsát veszel újat? Melyik országban élsz, és vagy milyen fizetőnemről beszélünk? Mert mi itt Magyarországon élünk, és az árak forintban értendők.


Na most te azt mondod, hogy egy új opel corsa 1,2 millió forint, és 4,5 év múlva meg 500 ezer forintot ér???


Most vagy viccelsz, vagy fogalmad sincsen mennyi egy autó.


nézzél körül itt: www.hasznaltauto.hu

2009. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem értettelek félre, hogy 1.200.000-őt írtál új árnak. Kissé lenéző, nézz körül nyugodtan. Az a Corsa 4 és fél éve kb. 2.500.000.- Ft körül lehetett, felszereltségtől és motortól függően. Bocsi, de tényleg inkább te olvasd el figyelmesebben a kérdést, illetve, ha valamiben nem vagy jártas inkább ne válaszolj butaságot.
2009. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!