Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgán kötelező...

Elsősegély vizsgán kötelező végighallgatni az előadást?

Figyelt kérdés
Nem bírom 5 órán keresztül hallgatni a rémtörténeteket, belek így meg úgy kibuggyantak stb.. Ha megtanulom könyvől az egészet és elmek a vizsgára az ne melég?
2011. júl. 3. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszer kirándult egy család...

Apuka ment elöl,a gyerek utána.

Apuka visszacsapott egy tüskés faágat,pont a gyerek szemébe.

Nem szabadott volna kihúzni,mert így kifolyt a szeme,úgy meg esetleg megmenthető lett volna.

2011. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jut eszembe...te mit fogsz majd csinálni a jövőben,ha neadj isten egy vérző fejű embert kellene kirángatnod egy égő autóból???
2011. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Elméletileg ha nincs meg a megfelelő óraszám akkor nem mehetsz el vizsgázni. Én a helyedben nem ezen akarnék időt spórolni, mert ha egyszer olyan helyzetbe kerülsz, akkor lehet, hogy csak pislogsz mint a hal a szatyorban. Amikor én jártam elsősegélyre az egyik srác, valami tűzoltótanonc megmondta, hogy semmi szüksége végighallgatni, azt a vizsgán egyedül őt húzták meg... Kicsit ciki volt.
2011. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elsősegély vizsgán semmilyen előadást nem kell végighallgatni. Ott vizsgázni kell.:D
2011. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hülyén írtam, vizsga előtti órákat.
2011. júl. 3. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Végülis..a Rautek-féle fogást,a stabil oldalfekvést,és a befúvásos lélegeztetést a párodon is tudod gyakorolni.

:)

2011. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.Hagyd a fenébe a sok okoskodó válaszadót(tisztelet a kivételnek)!

Én be sem iratkoztam eü tanfolyamra,csak vizsgadíjat fizettem,kértem kölcsön egy könyvet,majd a vizsgán átmentem.És ennyi.

Ha nem vagy buta ,akkor jobban jársz,ha nem is jelentkezel.Gyorsabb,és egyszerűbb.


Én a Kresz tanfolyamra sem jártam be,igaz azt kötelező volt akkor még befizetni,és ott is 1hibapontom lett,a tesztet pedig 3!!!!perc alatt kitöltöttem.


Jah és 5év alatt nulla balesetem volt,mielőtt valaki belém kötne.

2011. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez igen,supermen! XD


Akkor 3,5 másodperc alatt végiggondoltál tematikusan minden egyes kérdést az 50-ből...


Talán ezt a nagymamád elhiszi.

2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a pókember a példaképem,nem superman.
2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De még a pókember sem tud ekkorát gurítani,mint a


15:16-os csodagyerek..XD

2011. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!