Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át kell íratni az autót a...

Át kell íratni az autót a hitel lejárta után?

Figyelt kérdés

Hamarosan lejár a hitelünk (már vágjuk a centit:)) és nem tudjuk, hogy át kell íratni az autót vagy sem. A forgalmiban a párom szerepel, mint üzembentartó, a bank nincs sehol. Vagy csak kiküldik a törzskönyvet?

Köszönöm


2011. júl. 3. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kiküldik törzskönyvet, :) és végre tiétek a verda!
2011. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jajjdejó:) köszi
2011. júl. 3. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Én aznap nagyon berúgtam...XD
2011. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A törzskönyvet küldik ki postán.Nem kell semmit se átíratni.
2011. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja milyen az autó?Elfelejtettem megkérdezni:)Utolsó voltam:)
2011. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gratula!

Párját ritkító mutatvány !!

Arra figyelj,hogy a bank ne csak a törzskönyvet postázza hanem igazolást is a hitel lejártáról.

Jártam már úgy,hogy ennek hiányában nem akarták átírni az autót mikor eladtam (hiába volt kézben a törzskönyv amit a bank hét lakat alatt őriz a hitel lejártáig) mert a bank nem értesítette az okmányirodát az elidegenítési tilalom megszűnéséről.

Sok örömöt!

2011. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hú tényleg,ezt elfelejtettem!

Az igazolást is ki kell küldjék!

2011. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Berúgni szerintem nem fogunk, de nagy lesz az öröm:)

Amúgy Opel Astra.

2011. júl. 4. 05:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Jók az astrák.Sok volt a törlesztője?
2011. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Több, mint 1 millió lett befizetve, amikor párom kihozta a szalonból, eleinte 30-al fizette, de amikor a frank elkezdett b@szakodni, volt, hogy 50 körül is volt a havi törlesztő. 6 éves futamidő.

Meg is meg nem is vagyunk vele megelégedve. Most volt szerelőnél, szétment a vízpumpa, illetve 1-2 dolog lett cserélve, de eddig nem volt baja.

Gondolkodtunk, hogy lecseréljük, de újra nincs pénzünk, újabb hitelt meg biztos nem vennénk fel. A használt meg nagyon lutri. Ezt meg mi használtuk, tutira annyi km van benne, stb.

2011. júl. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!