Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha leállitom az autót, és a...

Ha leállitom az autót, és a kulcsot az gyújtáskapcsolóban hagyom, attól lemerülhet az akksi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy, vagy két kattanásig fordítottad el a kulcsot? Ha csak egy, akkor a rádió, ventillátorok még mehetnek. Ha kettőig, akkor ezek leállnak, de a fényszóró még ekkor felkapcsolva maradhat. Ez pedig leszívja.


(ui.: a rádiót be lehet kötni úgy is, hogy gyújtás nélkül is menjen, de akkor mindig ki kell kapcsolni külön)

2011. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nem teljesen elfordítva hogy csak ki lehessen húzni úgy gondoltam a benne hagyást és semmi bekapcsolt cucc ami leszívná az akksit. csak sokszor elkeveredik a kulcs ,és a garázsban a kocsiban szeretném hagyni hogy meglegyen,ja és semmi központizár meg ilyesmi hogy bezárjam a kulcsot miatta,de több idősebb ismerőstől azt hallottam hogy lemerül az akksi tőle.
2011. júl. 4. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
pözsó partnerben nem merül le
2011. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hat hagyd a kocsiban, muszaj ahhoz a zarban hagyni? kesztyutarto?
2011. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nők... :D Mindig elfelejti hova teszi a kulcsot, ezért inkább benne hagyja a kocsiban. :D Eszem megáll...
2011. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1 Nem vagyok nő!! 2 nem csak én vezetem az autót,hanem az apósom és a feleségem is ! Ezért kérdeztem! De nyugodtan megállhat az eszed szerintem senkit nem zavarna!
2011. júl. 4. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Aha. És nincs egy kulcstartótok? A másik meg ha férfi vagy és nem tudod erre az egyszerű kérdésre a választ az elég nagy probléma.
2011. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a nagyeszű idősebb ismerős aki meg azt mondta hogy lemerül tőle az akksi az a drága após volt... :D Gratulálok, szép kis família.
2011. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért te tudod rá a választ mert 3 hozzászolásból 1 sem volt válasz rá csak engem szidsz meg a családomat !! Jobb dolgod nincs ?
2011. júl. 4. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom rá a választ: HA NINCS GYÚJTÁSON AKKOR NEM MERÜL LE!!! Ezt annyira kib@szott nehéz felfogni? Elég hozzá egy minimális technikai érzék, hogy rájöjjön az ember hogy ami nincs bekapcsolva az nem fogyaszt. Márpedig attól hogy beteszel egy kulcsot egy gyújtáskapcsolóba attól még nem kapcsol be, csak ha elfordítod az 1. pozícióba. Nem a családodat szídom, de van némi elképzelésem mekkora IQ-fighterek lehettek...
2011. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!