Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok banki visszavett...

Hol találok banki visszavett autókat?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás elött állok majd szeptemberben... Hallottam erről a lehetőségről, hogy a nem fizetett hitel miatt a bank visszaveszi az autót, és utána értékesíti.

Hol találok ilyen weboldalakat, vagy konkrét telephelyeket? ( lehetőleg Pest megyében, de akár az egész országban is!)


Eddig csak 1db interneten hirdetett telephelyet találtam, ott több mint száz autó volt hirdetve, de a képeken látszott, hogy sokkal több autó is van ott a telephelyen.


2011. júl. 5. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyet általában autókereskedők árverésen jutnak hozzá.
2011. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


hírtelem ennyit találtam

2011. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan a banki kocsikkal. A legtöbb pénztemető... Aki még a hitelt sem tudta kifizetni, gondolhatod mennyire szervizelte az autót. Pont annyira éri megvenni is.
2011. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!