Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Kalos 2003-as gépkocsi...

Daewoo Kalos 2003-as gépkocsi jó műszaki állapotban simán kibír vajon kb.1400 km-es távolságot?

Figyelt kérdés
Párom barátjától szeretnénk megvásárolni az autóját,ami lassan 8 éves,de nagyon jó műszaki állapotban van,folyamatosan karban van tartva!Nekünk két szempont miatt fontos ez az autó:évente 2 x szeretnénk vele Magyarországra hazautazni,ami kb. oda 1400,vissza szintén 1400 km!!Illetve a jelenlegi lakhelyünkön kisebb kirándulásokat tenni,plusz bevásárláshoz használni!Műszakilag egy ilyen kis kocsi bírja vajon ezt a megterhelést,mert jelenleg nincsen drágább autóra pénzünk,ez viszont kapóra jönne,mert fizethető áron kapjuk meg az ismeretség miatt!Köszi előre is a válaszokat!
2011. júl. 5. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
simán bírja. faternak 1.4-es van, gond nélkül megjátszottuk vele olaszországot. az 2000 km volt oda... ha karban van tartva meg nem mész vele 160-nál többet tartósan, semmi gondja nem lehet.
2011. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,én is így gondoltam,de azért jó,ha valaki megerősít ebben! :)
2011. júl. 5. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted a németek régen mivel jártak le a balatonra?


-Trabant,wartburg.


De daewoo kalost ne vegyél,alig lehet hozzá kapni alkatrészeket.Vegyél valami ismeretebb márkát az se baj ha öregebb.

2011. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk van kalos váltó 2003-4es kb :) ha kell valakinek írjon... nem nagy baja van csak 1-2 fogaskerék vagy ilesmit kell cserélni.
2011. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Matizom van, de ismerősömnek Kalos mi nem tapasztaltunk alkatrészhiányt, bár nem is sokszor volt rá szükségünk mert nagyon megbizhatóek ezek a kisautók!

Azt a távolságot fél lábon is kibirja az autód ha minden rendben vele. Az enyémnek van valami müszaki gondja, de még igy is szó nélkül ment még autópályán is 130-al... Sosem hagyott ott sehol, mégha komoly müszaki gondja volt akkor is ment..

2011. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megjegyzem ilyen egyszer volt 5 évvel ezelőtt. most 10 éves az autó, és azóta semmi baja nem volt. ez azért elég jó.
2011. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 czvand válasza:
2004es 1.2 kalos-unk van megvagyok vele elégedve, 10 nap alatt mentünk vele 4000km-t(télen) (hága- luxenburg-párizs- pápa) spuri hozzáadásával 2 személy + poggyászok , mindez 5,7- 6,1 átlagfogyasztással, most már 125Ekm van benn !speciel a magyar utak kicsit kikeztdék az első futóművet, hnap viszem be szervízbe, egyébként én nagyon sokszor jártam vele 600km távolságot egy huzamba, és semmi bajom vele!! de az biztos legközelebb ha tehetném nagyobb autot vennék!!
2011. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!