Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autót, de honnan? Használta...

Jó autót, de honnan? Használtautó.hu, expressz, jófogás, autóvizsla, stb oldalakat már ismerjük.

Figyelt kérdés
Ford Focust szeretnénk (talán már biztos), de annyi gagyi, széthajtott, visszatekert km órájú kocsit árulnak és alig van olyan, amilyet keresünk. Kombi Focus kellene Ghia felszereltséggel ha lehet, 2002-es nél nem öregebb, max 1.200.000Ft-ért és legyen vezetett szervízkönyv, meg ha lehet ne túl sok km... Érvényes magyar okmányokkal, normál állapotban. Nameg nem lenne hátrány, ha nem a csaló kereskedők árulnák, hanem magánszemély..Van egyáltalán ilyen kocsi??
2011. júl. 7. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csakis magánszemélytől. Persze hogy van, csak nem az elsőt kell megvenni ami szembe jön és jónak tűnik. Szerelővel menj ha nem értesz az autókhoz és jól nézesd át. Előtte pedig menj fel a Ford fórumra ahol utánaolvasol a típushibáknak, amit a szemrevételezésnél ellenőrizni is tudsz. Ezzel az egyszerű módszerrel több tíz vagy akár százezres kiadástól kímélheted meg magad.
2011. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ez igaz is és van ismerős, így szeretnénk megvenni.. De ha leszűkítem a keresét egy autós oldalon, alig marad 2-3 találat, vagy semmi.. Tehát elvileg nemhogy kevés, hanem nincs választék olyan kocsikból, amilyet mi szeretnénk :(((
2011. júl. 7. 12:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát vagy visszább kell venni az igényekből, vagy több időt fordítani a dologra és 2-3 hónapig keresgélni az autók között. Nem egyszerű az tény, de a hasznaltauto.hu a legjobb.
2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A banki lefoglalt autókat és ex céges autókat (fehér, kombi) ne vásárolj meg. A hasznaltauto.hu-n is csak magánszemélytől. Inkább a www.mobile.de-n nézelődj ('E' rendszámmal használhatod egy évig itthon). Cigányoktól (bár náluk inkább a bmw a menő) még véletlenül se vegyél autót:D


Jótanács: A márkaszervizeket nagy ívben kerüld el. Inkább keress ajánlás alapján egy jó maszek szerelőt.

2011. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is Ford Focust vennék, de nekem pont a kombi nem kell, hanem a másik 5 ajtós vagy sedan érdekel. Nekem pont az a bajom, hogy az összes kombi... És fehér vagy szürke színben, ami megelőlegezi a cégautós multat. Ami nem minden esetben hátrány. Magánszemélyes autó is lehet szarrá hajtott sufniszervizes, míg cégautót azért legalább rendesen szervizelnek általában. A lényeg: ki kell fogni...
2011. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hmmm...kevés km? Nem visszatekert?. Na olyat elvétve találsz kishazánkban. De ne azt nézd, hogy szervízkönyves,hanem azt, hogy jó állapotú legyen, meghát 9 éves kocsi...200.000 km minimum, de inkább több-főleg kombinál!
2011. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kifogni megkimélt jó állapotú példányokat. Azoknak általában megkérik az árát is. Ami túl olcsó az gyanus. Arra később sokat kell költeni. Sajnos én is belefutottam egy ilyen autóvételbe, a kivül belül tip top autóról utólag egy szervizben kiderült hogy karambolos és közel háromszor annyi km van benne mint amit az óra mutat. Törött autóként hozták be külföldröl helyrepofozták visszatekerték az órát és eladták jó áron egy baleknak. (nekem)

Nagyon kell vigyázni!! Autószerelő nélkül be se menj a kereskedésbe! Magántulajtól venni is lutri ám, ő is trükközik ahol tud ha érdeke megkivánja!

2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szervizkönyvet a legkönnyebb hamisitani, az enyémhez nem volt és a kereskedő azt akarta elhitetni velem hogy egyetlen ilyen koru(8 éves) autóhoz sem fogok kapni. Ez nem igaz mert ezer meg ezer öregebb autót tudnék mutatni amihez jár vezetett szervizkönyv. Ja, törzskönyvet sem kaptám ám hozzá, és gyáru kulcsból is csak 1-et. Semmit nem tudtam az előéletéről mégis megvettem de sajnos elég hirtelen és meggondolatlanul mert megkiméltnek tünt, jól felszerelt és úgy gondoltam ennyi pénzért megéri.

Szóval szervizkönyv, törzskönyv 2 gyári kulcs minimum magánszemélytől veszel akkor irass alá vele egy jótállást, hogy minden ugy van ahogy elmondta ha valami hiba lesz amit nem mondott el vagy nem müködik azt köteles ő megjavitani.

2011. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én autóm már 3 hete szervizben van, ráköltöttem közel ugyanannyit mint amennyiért vettem és még mindig nincs rendben. MOtorhibás.... Eladnám ha kéne valakinek, de még egy olyan balekot nem találok aki megvesz ilyet.
2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


~Ford Focus Ghia Kombi 2002-esnél fialtabb, max 1.200.000Ft-ér~ - Sajnos ezek mind széthajtott céges autók. Főleg szerviz könyvel.


[link]

2011. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!