Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olajjal töltsem fel a...

Milyen olajjal töltsem fel a kocsim amit most akarok eladni?

Figyelt kérdés
Van egy hibátlan Golfom és most tettem fel a netre árulni és szintén most vettem észre hogy az olaj nívó a minimumon van.Legyek rendes és tegyek bele jó olajat és adjam el úgy vagy vegyek bele v.mi tecsó gazdaságos olajat és azzal?Mégis csak az én drága Golfomról van szó.Melyik nagyobb hülyeség?Nem tudom mi van benne eredetileg.(Külföldön élek).
2011. júl. 8. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél bele 1L-es tescós gagyit, az elég lesz ahhoz hogy a minimum fölé menjen a szint. De mondd meg a vevőnek hogy ideje olajat cserélni benne, ezért ne járassa sokáig ezzel az olajjal.
2011. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél tróger, főleg ha szeretted az autódat és nem a levetett szarodnak tekinted, amivel mind1, hogy mi lesz. Egyébként egy literes minőségi Valvoline, Q8, Castrol, vagy Mobil motorolaj megteszi, maximum 10w40es viszkozitással, ha már a teljes olajcserét nem is akarod megcsinálni. És ezen felül közöld a vevővel, hogy ideje olajat cserélni.
2011. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az a pár felsorolt olaj egyáltalán nemdrága. 1-2 ezer forint. Ez autós viszonylatban nem tétel, főleg ha kenőanyagról van szó. A teszkós lötty sem sokkal olcsóbb, de legalább sokkal szarabb.
2011. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi lesz ha hónapokig nem viszik el???
2011. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél bele rendes olajat. Nem biztos, hogy azonnal elviszik, ezért kezeld úgy, mintha még sokáig használnád.
2011. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Döntöttem,veszek bele jó olajat,köszönöm uraim a válaszokat.Remélem hamar elviszik,gyönyörű állapotban van.

Használni már nem akarom mert kitakarítottam kívül belül és van mellette másik amit tudok használni!

2011. júl. 8. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Am milyen golf? Ha esetleg dízel kettes akkor küldheted a hirdetést privátba, vagy itt is akár...
2011. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az :) Mk IV benzin
2011. júl. 8. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha magánuton adod el akkor rakhatsz bele márkásat és majd megmondod hogy milyen van benn nem kell kicserélni, ha kereskedésbe vised akkor elég az olcsóbb mert kereskedésből vett autónál kapásból lecseréli az uj tulaj megvétel után az olajat. Sőt még a szűrőket is.
2011. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legalábbis ajánlott neki... én sajna nem cseréltem le gallyra ment a motor tőle ebben valami gagyi szar volt :(
2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!