Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról vélemény?

Erről az autóról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 9. 00:01
 1/8 Chrisstian_ ***** válasza:
21%
ez egy autó?
2011. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, ogy 20 éves öreg roncs! Most még kinéz valahogy, de tavasszal meg lehet, hogy szétesik!
2011. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A korához képest szerintem drága. Színre jó, viszont ha meg akarod venni, akkor a hátuljára szerezz egy szárnyat, hogy ellensúlyozd egy kicsit a ferdeséget.

2011. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Fiss jogsisnak széthajtani megfelel.
2011. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyámnak is ilyen van, de az 5 literes fogyasztás lehet lessz adott esetben 6-7 is és még így sem egy erőművész, de ettől függetlenül irdatlanul jó autó. Nagyon lehet strapálni ezeket a kocsikat és gondolom az ár azért ennyi mert nem alkuképes. Ennyit amúgy lehet megéri rááldozni, látszik hogy azért nem egy legalja tulajtól van, bár azért még így is lehetnek kókányoláosok az autón, ezekre érdemes odafigyelni, nekem például az elektromos ablaknál és a kp. zárnál kicsit sántít a történet, de úgyis kiderül minden ha beszélsz a tulajjal vagy megnézed az autót.
2011. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát ha elolvasod a hirdestést láthatod, nincs egy hónapja sem hogy a műszakit megcsináltatták.

Ilyenkor közlik hogy ez meg ez cserés, és inkább eladja, mint például nálam XD..

Megláttam hogy alulról eszi a rozsda, végig lett hegesztve a lyukak és belül egy kis szilikon rá..el is ment 4 nap alatt.

szerintem nem a megbízhatóságról híres, ha költesz rá akkor egy darabig el lesz, de ne számíts csodajárgányra, ennek meg van a kora is és a neve is. Ez arra jó hogy ne gyalog menj a boltba, inkább picit gyűjts hozzá és vegyél egy japán járgányt pl daewoo (pl:nexia), az is így mozog árban, és az extrásabb, megbízhatóbbak.

2011. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most ennyiért szerintem nem olyan rossz, szép állapotban van. Esetleg egy 10-est lealkudhatnál belőle. Az elektromos ablak engem is meglepett, nem semmi. Egy szerelővel nézesd át jó alaposan vétel elött.
2011. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

07:29 a daewoo koreai

japán: toyota(lexus), Mazda, Honda, Mitsubishi, nissan(infiniti), suzuki, subaru, daihatsu

Amugy én is japán kocsit vennék (vettem is suzukit 200-ért már majdnem 2 éve és semmi baja) ilyen árban a japánok a legmegbízhatóbbak(meg amugy is).

2011. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!