Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszéria munka mennyi...

Karosszéria munka mennyi lenne ebben az esetben KB?

Figyelt kérdés
kinéztem egy kocsit szuper áron azért ilyen olcsó mert egy nagyon csúnya nagy spoilert hegesztettek a motorháztetőre, még a tulaj elmondása alapján is nem látni előre rendesen mikor vezeti az ember. szóval ha megvenném mennyiért szedik le és teszik rendbe a motorháztetőt? kb? a plusz poén hogy a motorháztetőn fólia van szóval más színű mint a kocsi többi része, nem tudom ez jó vagy rosssz ebből a szempontból csak leírtam infónak.
2011. júl. 12. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen autó, de lehet, hogy olcsóbb venni egy bontott gépháztetőt, mint egy ronda gányolást újrafujatni.
2011. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem írtál típust.

2. Olcsóbb egy motorháztetőt venni bontóba és ha szerencséd van akkor hasonló színben, és akkor csak átszereled.

3. Arra nem gondoltál, hogy ha már ennyire szétbarmolt csicsomázott autó akkor szét van hajtva. És ebben az esetben a motorháztető csak a kisebb gond.

2011. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ezt mind tudom csak a bontóval az a baj hogy nagyon ritka amerikai típus, az meg hogy szét van hajtva.. hát igen biztos, de van az úgy hogy egyszerűen kell egy ilyen, és mivel nincsenek millióim sőt még egy sem, két kocsi van mindösszesen az egyik súrolja a milliót, meg egy 600000, ért, de hát vmit vmiért.
2011. júl. 12. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát barátom nekem volt néhány amerikai kocsim. Kevés típusra mondhatni azt hogy megbízható. Meg számíts arra hogy az alkatrész sem egyszerű. Nem is az ára, hanem beszerezni. Na meg a fogyasztás.

Milyen típust néztél ki?

2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!