Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak szerintetek...

Kezdő motornak szerintetek melyik a jobb? yamaha tzr 50 aprilia rs 50 Melyik lenne jobb? Melyikhez van több alkatrész ha meghibásodna? És megbízható motorok? És megéri venni használtan? És kb mennyivel mehetnek tunnning nélkül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg - mivel ugye segédmotorkerékpárok - 45 km/h-val lehet menni velük.


A gyakorlatban 60 és 80 között változó a gyári folytás a legtöbb ilyen kis sportmotorban. Az enyémben pl. 75 km/h.


Kis tunningal bőven 100 felett mennek. Csakhát élettartam szempontjából ez már nem annyira szerencsés...

2011. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mind2 ben ugyanaz a blokk van uh az alkatrészek ugyanazok és ezek a motorok tuning nélkül simán mennek 80-90 et

nekem 96 os rs50 em van teljesen gyári és 85-90 nel simán szedi a lábát.

2011. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És megéri 94,95,96,97-es évjáratú motort venni ebből a két fajtából?
2011. júl. 17. 22:02
 4/7 A kérdező kommentje:
És a te RS 50-eden kell valamit gyakran javitani vagy jól bírja és mennyit eszik a bestia :D
2011. júl. 17. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Idáig egy gyertyát kellett vegyek bele mert az előző gazdája nem a megfelelő hőértéküt tett bele. Egy éve hajtom azóta csak olajat kellett bele venni nah meg benzint. Mostmár kellene rá költeni kopó alkatrészeket cserélni!

Szerintem elég megbízható motorok. 14 es karbival meg 12 es csonkkal 3.5-4 liter között eszik pedig nálam kapja hidegen melegen! Én nem bántam meg hogy megvettem.

2011. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó kis moci. És hallottam hogy gyakran leesik a láncuk igaz ez?
2011. júl. 18. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
az enyém is volt egyszer kétszer nagyon laza de azt hallani lehet hogy csörög! Nálam hála istennek egyszer se dobta le! Csunyákat lehet ugy perecelni lekopogom én még nem tapasztaltam! de ha odafigyelsz a láncfeszességre akkor nem lehet baj!
2011. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!