Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akarok simsont venni megéri?

Most akarok simsont venni megéri?

Figyelt kérdés

14 vok még nincs meg a jogsim de már egy párszor motoroztam simsonal (külön félével)

nekem a legjobban az s50 jön be meg az s51

szerintetek ha egy ismerőstől veszem (messzi rokontól)

az megérné.az övé s50 40 ezerért adná amúgy ha nem lennénk rokonok 70 ért adná de így 40 szóval teljesen gyárira van visszaállítva nagyon szép mentem vele és nagyon jó megérné szerintetek nagyobb utakra is mennék vele nem nagyon értek a szereléséhez de faterom ért hozzá .

kérdés:

megérné?és eltudnák menni vele 60 -70 km-t is ?


2011. júl. 18. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
60-70km? Nekem ugyan nincs szimóm de szerintem egy jól összerakott és beállított szimó a világból is kivinne :). Mivel említetted, hogy faterod ért hozzá és hogy gyárias ezért szerintem megéri :)
2011. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán vedd meg. Ha apud ért hozzá, akkor ha valami nem menne szerelés közben, tőle meg tudod kérdezni és egy fél év alatt már egész jól beletanulnál. Ha pedig karban vannak tartva, akkor nagyon jó kis gépek.
2011. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg! Megtanulsz motorozni, szerelni, és utána minden nyugati gépet jobban fogsz értékelni.
2011. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szimóm van,ha ésszel hajtom,akkor soha nem hagy cserben.

Benzinszűrő+gyertyakulcs=nincs kockázat! :D

2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!