Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner üzemanyag szint...

Gilera Runner üzemanyag szint mérője nem mér! Hol keressem a hibát?

Figyelt kérdés
Van egy Gilera Runner-em és az a gondom hogy az üzemanyag szint mérő mindig azt mutatja hogy teli van a tank,még akkor is amikor alig van benne!Hol keressem a hibát??A Runner mechanikusan vagy elektronikusan mér??
2011. júl. 18. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elektronikus vagy mechanikus azt neked kéne tudni, de szerintem valószínűleg lukas az úszó a tankban.
2011. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert nem ismerem még igazán a motort...kb.2 hónapja vettem,akkor még működött,2-3 hete csinálja ezt...eddig nem foglalkoztam vele,de mostmár idegesít hogy nem tudom mennyi van benne,a km alapján számolgatom,de ez így nem túl pontos!:S
2011. júl. 18. 18:25
 3/8 anonim válasza:
a tankban
2011. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult le venni a burkolatot,és a tankban mi lehet a hiba??Milyen elven működik a mérés??
2011. júl. 18. 18:33
 5/8 anonim válasza:
nem kell levenni a burkolatot.. meg kell tankolni
2011. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az odáig oké!De nem szeretem számolgatni hogy mikor fog ki fogyni!!
2011. júl. 18. 23:19
 7/8 anonim válasza:

Hali!

Nekem pont ez a hibám, Rájöttél már a megoldásra?

2011. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hello!Igazából nem jöttem rá de mondták hogy ez runner betegség ...és igazából amikor le emgy félre akkor kb annyi is van benne tehát tudod mi az állás...meg ha tudod a fogyasztást akkor figyelheted a kilómétert!
2011. szept. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!