Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin-költség térítést...

Benzin-költség térítést mennyit kérjek a főnökömtől?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el autóval járni dolgozni, és oda-vissza 186 km, ma mértem le. Erre mennyi benzinpénzt kérjek? mert úgy hallottam, hogy kopási költséget meg ilyesmit is bele lehet számolni, így mennyit kérjek rá összesen? 1,6- os autóm van!
2011. júl. 18. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal 100 km-ig fizetik.
2011. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nekem ez egy heti! Hétfőn jövök, és pénteken megyek haza! mindenképp fizeti, csak azt nem tudok, mennyit kérjek!
2011. júl. 18. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Jahm, hogy hazautazós pénz. Páromnak van ilyen igaz ő tömeg közlekedik, neki a 90%-t térítik.
2011. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az apehnak van egy nyomtatvány szerű valamilye, amit tölteni kellene neked, h mennyit mész munka miatt, és h a munkáltatónak mennyit kell fizetnie neked. Ők is határozzák meg a kopási díjat, meg azt h egy adott autó mennyit fogyaszt. Minden autóról van adatuk, és általában többel számolnak mint a valós fogyasztásod lesz. A kopási díj nekünk 9ft/km, ez nem tudom h változóe.
2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"általában többel számolnak mint a valós fogyasztásod"

sajnos nem

ez arra vonatkozik, ha jól tudom, hogyha vállalkozóként üzemeltetsz egy gépjárművet, és a normafogyasztásra vonatkozik

Ha munkába jársz, akkor a tömegközlekedés esetében a bérlet, jegy 80-90%-át térítik, nem tudom pontosan, de ha kocsival mész, akkor 9 Ft/km.

Nekünk is ennyit fizetnek a közszférában.

Rohadtul ráfizetős kocsival járni.

2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem 9ft/km-t adnak kopásra+üa. Azért kell vezetni azt a menetlevél szerűséget amit adtak, h mennyi megy munka miatt. Pl. 1.9tdi passatra adtak nekem 7L fogyasztást.
2011. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi van h nem csak bejárásra fizettek, hanem azért lényegébe cégesautó helyett jártam sajáttal 'ügyeket intézni'
2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ammenyit nem szegyelsz :D
2011. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nah, lebeszéltem vele, ő azt mondta, h 9ftkopási+ 9ft benzin járna kilóméterenként, így 3384 Ft-ot kapnék, de ennyiből rohadtul nem járom meg, még a benzint sem futja, kopásról meg ne is beszéljünk! Ezért mondtam neki, hogy akkor járok busszal, ami egy kisebb kerülővel jön ide, így egész jeggyel hatezer forintból járom meg, és fizesse azt. Erre egyből felajánlotta, hogy járjak kocsival és ad 5ezret! :P
2011. júl. 19. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem benzin gázos a járgány, de a gáz üzemet nem tudják, így teljesen fedezi az összeg amit adnak a bejárásomat.
2012. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!