Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hete elveszítettem a hátsó...

1 hete elveszítettem a hátsó rendszámtáblámat ha nyomtatok egyett akkor az jóó addig amíg nem lesz új? Minden dolog megvan rá. Környezetvédelem meg ilyenek. A forgalmiban is benne van.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne próbáld meg!!!
2011. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a nyomtatott, se semmilyen más egyéb, csak az eredeti. Nekem motorról esett le, mentem okmányirodába intézni, de az sok idő volt mire megcsinálták. Addig csináltattam úgynevezett hobby rendszámot,természetesen az eredetei betű szám kombinációval, sőt, minden más is stimmelt, kivéve h nem dombornyomásos volt. Szinte minden rendőr megállított és meg akart büntetni, miközbe nem más rendszámát használtam, és minden vizsga, stb érvényes volt,csak okmányirodai papír mentett meg , hogy már leadtam a kérvényt.
2011. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne! Félő, hogy abban is lesz helyesírási hiba.
2011. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, hamisításnak minősül.
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Bemész, és kérsz egy új rendszámot. Olcsóbb, mintha a régit pótoltatod. De amúgy meg fogod, az elsőt felrakod hátra, és kész. Persze ez sem legális, de úgyis a hátad mögül fognak megállítani, nem szemből. Városba sokkal nagyobb az esélyed, hogy megállítanak, ha nincs hátsó rendszámod. Amikor én elhagytam, ezt csináltam, a kutya sem foglalkozott vele.
2011. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg azonnal rohannod kellene az ocsmányirodába. A hivatalos álláspont szerint csak akkor nem büntetnek meg, ha van igazolásod hogy igényeltél már másikat.
2011. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ez okirathamisításnak minősül börtön járhat érte akár persze ez nem valószínű.
2011. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!