Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsiba milyen hangrendszert...

A kocsiba milyen hangrendszert szereljek be?

Figyelt kérdés

Rock, metál zenét szoktam hallgatni.

Érdekelne hogy milyen féle hangcuccokat kéne beszerelni hogy jól szoljon?!


2011. júl. 24. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas és középsugárzókra helyezd a hangsúlyt ne a mélyre. Egyébként ha jól ki van építve az autódba a hifi akkor a rádió eqvalizerrel és tudod elég jól állítani vagy ha az nem elég lehet kapni külön hangszín szabályzót is. A jól kiépített hifi azt értem hogy minőségi fejegység, mélyláda+erősítő esetleg hozzá egy kondi elől-hátul egy egy pár hangszóró amire esetleg külön 4 csatis erősítőt köthetsz ha a jó hangzásra mész. Vannak külön zajszűrők amik kiszűrik az rca kábel által feleslegesen továbbított zajokat. Meg van az egészhez a hangszínszabályzó ha nem elég amit a rádió automatikusan beállít. Egyébként normális erősítőn is lehet állítgatni a dolgokat. Itt inkább az a kérdés hogy mennyit szánsz a dologra és mennyire vagy "vájt fülű"
2011. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mély nyomót vagy 500wost ha fulra tekered a hangerőt ki essen az ablak a mentő autó szirénázását meg ne halljad.
2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok vájt fülü de szeretem ha nem recsek ropog és fáj a fejem a zenétöl :)

a gyári hangszórok meg nagyon szar a kötség vetést meg 100 ezerből szeretném kihozni a hangcuccot. szerelöt nem kell fizetni hogy beszerelje- ismerösömmel meg tudjuk csinálni

csak nem tudjuk hogy miböl milyen kell

2011. júl. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!