Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen matricát hol tudok...

Ilyen matricát hol tudok venni kocsira, vagy csináltatni?

Figyelt kérdés

Fekete autómra szeretnék matricát.

Az elképzelésem, lila cica tappancsok. Azokat felragasztani a motorház tetőre, és az autó hátuljára, mintha végig sétált volna rajta egy macska.

Arra is gondoltam, hogy én magam vágom ki, de tuti elbénáznám.


Aki szerint baromság inkább ne írjon, még mindig jobb, mint a sárkányok, meg lángcsóvák:D


Köszi előre is.


2011. júl. 25. 10:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Valami autótuning boltot keress. Igaz, ők inkább a tuningal foglalkoznak, de lehet, hogy tudnak ilyen matricákat is csináltatni. De nem hiszem, hogy olcsó mulatság :D
2011. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos jól fog kinézni:)
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nemrossz ötlet,de én a fekete autómra szürke nyomokatt ragasztanék.(az sokkal eredetibb)


Keres egy képet a neten macska tappancsról,kinyomtatod és bármelyik dekorstudióba megcsinálják tapancsokként kb:100-200ft

2011. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a szürke sem rossz, de az én színem a lila. Bár így, ahogy belegondolok lehet elgondolkozok a szürkén is:P
2011. júl. 25. 11:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha publikus, milyen autóra lesz?:)
2011. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 komasa ***** válasza:
2011. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egy Nissan Micra-ra
2011. júl. 25. 12:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehát miért rontanád el?

Veszel egy tekercs lila matricát.Csinálsz egy sablont valami tartósabb papírból,aztán körberajzolod.Annyi csavar van benne(ahogy elgondoltam,beleszaladtam az első hibába),hogy érdemesebb egy lenyomatmintájú sablont kivágni.Tehát nem a sablon anyagból kell talpformát készíteni,hanem kivágsz egy négyzetet és a négyzetből vágod ki a talformát.Így a lábujjpárnák is állandó távolságba lesznek.Ezeket felrajzolod a matrica hátoldalára,majd kivágod.Először körbevágod a talpformát,majd a mintázatot.Lehúzod a matricáról a papírt,ráragasztod a kocsira,majd óvatosan lehúzod azt,ami körbevágás miatt maradt a mintában.Ezzel szép egyforma mintákat kapsz.Nem bonyolult dolog,csak türelem kell hozzá.De legalább a Te munkád lesz.Aztán néhány autómosás után úgyis leázik:D

2011. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem azokat a pici mancsokat nem tudnám szépen egyenletesen elvágni, cakkos lenne a széle
2011. júl. 25. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
jha, hogy te szoke vagy akkor mas teszta...
2011. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!