Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet a törlesztőrészle...

Mennyi lehet a törlesztőrészlet ezen az autón? Vagy hogy van a havi részletfizetés?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az autót szeretném megvásárolni havi részletfizetéssel. Mennyit kéne fizetni havonta ha 84 hónap a futamidő? Mennyi kamatot számol fel a bank havonta? Hogy lenne érdemes megoldani ezt?


2011. júl. 27. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a hitelszerződésből tudhatod meg.

De 80ezres önerővel és 84 hónapos futamidővel szerintem minimum 2 millát vissza fizetnél 1 helyett.

2011. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kevés ideig fizetném havi törlesztőrészlettel. Aztán meg tudnám oldani hogy kifizetem egybe az egészet.
2011. júl. 27. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
HIÁBA TUDOD KIFIZETNI 1be, általában a bank minden fillért követel, szóval a kamatot is kérni fogja a teljes futam időre, de nem akkor volt már olyan, hogy szerződés módosítási díj 200ezer forint, meg stb... szerinted miért utálja mindenki a bankokat?
2011. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnék tenni?
2011. júl. 27. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NE VEGYÉL AUTÓT RÉSZLETRE.

Az autó értéke soha egy pillanatig sem fedezi a hitel kamatokkal növelt összegét csak bukni tudsz rajta.

Arról nem is beszélve,hogy az optimizmusod ellenére is előfordulhat,hogy nem tudsz fizetni 2-3 hónapig és a bank elviszi az autót,gombokért eladja,a különbözetet meg perli és behajtja rajtad.

A hitel nem azonos az autóval !!!

Ezt sokan nem hajlandóak tudomásul venni.

Kp.-ért vegyél kocsit aztán spórolj és időnként cseréld újabbra,jobbra,drágábbra ráfizetéssel a meglévőt.

A havi részlet egy dolog egy átlagautó fenntartási költsége százezer havonta ami kettő együtt már több mint sok !

De úgysem hiszel nekem mert süket duma "az okos más kárán tanul" amíg nem szívod meg magad addig úgysem érzed a súlyát.

Könyvet tudnék írni hasonló sztorikról...

2011. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha pár hónapon belül kitudnád fizetni ami maradt akkor inkább várj pár hónapot és vegyél kp-ban egy autót azt javasolnám. Hitel sose biztos és a bank is kizsigerelne ha véletlenül elvesztenéd az állásod. Vagy bármi más anyagi problémád adódna.
2011. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!