Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó ajtó becsapódás gátló,...

Autó ajtó becsapódás gátló, létezik ilyesmi?

Figyelt kérdés
A sógorom nagyon ideges lesz, ha valaki becsapja a kocsija ajtaját és szeretnék kedveskedni valamivel neki a születésnapjára. Szóval valami olyasmi kéne, ami tompítja az ajtó becsapódását. Ismer valaki valami ilyesmit?
2011. júl. 27. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Két büdös nagy pofon annak, aki becsapja...Az gátolja, mert többet nem fogja. :)

Én is utálom, ha valaki becsapja a kocsim ajtaját. Általában egyébként azok szokták becsapni, akiknek nincs kocsijuk, vagy olyan régi lepusztult kocsijuk van, aminél nincs más lehetőség, és megszokta... :)


Kocsiknál egyébként nem tudok ilyesmiről, nem hiszem, hogy létezik.

2011. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vegyél neki a kocsijára zsiguli ajtót, aztán azt rakja föl, és azt lehet csapkodni
2011. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
egyébként semmi baja nem lesz az ajtónak, ha be van csapva
2011. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
füldugót vegyél a sógórnak. Amúgy tényleg nem lesz baja, csak az ilyen jaj de féltem a kocsimat embereknek a mániája....
2011. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meséld el neki,hogy tanítsa meg a dilettánskat ajtót JÓL becsukni.

10 centiről,teljes erőből betépve sem csapódik viszont garantáltan becsukódik.

:p

2011. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"egyébként semmi baja nem lesz az ajtónak, ha be van csapva"

IGAZ!

az ajtónak valóban nem lesz baja. a zárszerkezet viszont el tud mozdulni befele, így el tud menni az ajtó a síkból, ami után esetleg nehezebben záródik az ajtó...

2011. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
akkor meg kell igazítani, egyébként ha ritkán visz embereket, nem csúszhat el néhány becsapástól a zárszerkezet, bár én ilyenről most hallok előrször
2011. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mekkorát röhögtem a kérdésen :D nem én vagyok a sógorod???

Én is utálom ha becsapják a kocsiajtót az utasok :)

Nem bírom megérteni hogy miért kell beb@szni amikor NEM BUDIAJTÓ :)

Én előre szólok h hagyd,majd ÉN becsukom,majd amikor kiszáll csak átnyúlok és beHÚZOM az ajtót :)

Amúgy a luxusautókban olyan zár van hogy elég csak félig becsuknod és az automatika behúzza és bezárja az ajtót rendesen.

2011. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:07



Én sem szeretem ha becsapnak, gondolom az ajtó sem ha őt verik át :) hogy egy ilyen gyenge szóviccel éljek...


Nekem 20 éves szarom van, és megszoktam hogy jól be kell csapni.

2011. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van olyan kocsi aminek erőse be kell csapni az ajtaját hogy csukódjon, lehet hogy a sógorodé is ilyen :D. Nekünk is volt ilyen autónk. A mostani már nem ilyen.

Én ha beszállok más kocsijába akkor nem csapom be hanem lazán becsukom és ha nem csukódik be akkor erősebben. Kiszálláskor már fogom tudni hogy hogyan kell.


Legutóbb más kocsijánál a csomagtér ajtót csaptam le mert a miénk a saját súlyától nem csukódik, pedig nem könnyű és rá kell segíteni.

Én meg egy kisautónak a csomagtartóját lecsaptam, könnyű is volt az ajtó és a fene se gondolta hogy ekkorát csattan:D

2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!