Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabimból sikeresen elhagytam...

Trabimból sikeresen elhagytam a kulcsokat. (1986-os 601es) addig eljutottam hogy bent vagyok az utastérben, de a kormányzárral illetve a gyújtáskapcsolóval mit kezdjek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mondjuk le kellene venni, bevágni a kormányzár rögzítőcsavarját, és újat rakni bele.
2011. júl. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elvágni a csavart, új zárak mindenhova, új gyújtáskapcsoló


lehet, hogy ezek annyiba kerülnek, mint amennyiért el lehet adni a trabantodat, esetleg bontóban érdemes körülnézni, ha sajnálod a mopededet

2011. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyújtáskapcsolót és a zárakat cseréld ki. Ez a legegyszerűbb.


Egyébként ki kell mérni, hogy melyik 2 vezeték meg az öninditóba, azokat össze érinteni és be is indult.


A kormányzár viszont engem is érdekelne, hogy lehet kiiktatni. Szeretném gombra inditósra megcsinálni az autóm.

2011. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kormányzárat ki is lehet törni, 2 erős ember ki tudja iktatni, de nem könnyű. addig kell feszíteni még nem enged a vas :D
2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!