Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik egy autóstanfolyam...

Hogy zajlik egy autóstanfolyam megnyitója?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Jó napot kívánok, üdvözlöm a hallgatókat".

Nm lesz zenekaros-táncos megnyitó ha erre gondolsz.

2011. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bemész, beiratkozol, legtöbb helyen így kezdődik. Esetleg tandíj egy részét már be kell fizetnetek ez iskolafüggő. Aztán elkezditek az alapvető dolgokat tanulni.
2011. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennél bővebben? 3 óráig mit tud csinálnI?
2011. júl. 28. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyen szokásos nyámnyila dolgok vannak, hogy honnan jöttél meg mi a foglalkozásod, ilyenek?
2011. júl. 28. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az első órán már a Kresz oktatása folyt. Előtte bementem, 5 perc alatt kitöltöttem a jelentkezésit, és mentem is haza.
2011. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez nem csoport terápia. :D

Nem lesznek személyes kérdések, hanem belecsaptok a lecsóba, az alapoktól kezdve.

Elég kevés óra van így is arra, hogy elmondjon mindent.

2011. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha most aug 1-én lesz a megnyitó, mikor lesz kb a kresz vizsga meg az elsősegélyes?
2011. júl. 28. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről hogy megnyitó lenne, első órán az alapokat tanuljátok meg ha erre gondolsz, egy jelenléti ív nálunk minden órán körbement, meg azthiszem első nap egy névsorolvasás hogy az oktató tudja ki kicsoda, de kb. ennyi. Miután bemutatkozott, még annyit kérdezett az oktató személyesen hogy ki az aki magától jött és ki az akit esetleg a szülők zavartak el a tanfolyamra otthonról.
2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
KRESZ tanfolyam elkezdésével. Bemegy mindenki a terembe, az oktató üdvözöl mindenkit, aztán kezditek az alapokkal. Mi lenne? Nem bontotok tortát :D
2011. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és majd lesz ballagás is? :P


Megáll az eszem... Ez egy tanfolyam nem egy 4-5-6-7-8-100 éves iskola. Bár én az évnyitók értelmét sem láttam sosem. Soha senki nem figyel, csak néhány szerencsétlen kiáll elmondani valamit és közben midnenki feszengve úgy tesz mintha mosolyogna, pedig a pokolba kívánja az egészet, még az igazgató is

2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!