Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet papírok nélküli...

Hol lehet papírok nélküli kisterepjárót venni?

Figyelt kérdés
Suzuki Vitarára gondoltam, vannak a használtautón maszek kereskedők ahol van 10-20 db is, de szépen ráteszi a hasznot ha nála veszem, olyan helyet keresnék ahol a maszek kereskedők is beszerzi őket.
2011. júl. 29. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu-n a bővített keresőben ki tudod választani az "okmányok jellege" alatt, hogy papírok nélkül.


itt a suzi:

[link]


a kereskedők pedig magnemberektől veszik az autókat, amiket eladásra szánnak. tegyük fel van egy 206-os peugeot-om, de szeretnék egy ford focust. egyik kereskedőnél pont van, odamegyek,beszámítja a kis pugomat x összegért, aztán a különbséget meg kifizetem, aztán hozhatom is a focust.


bár én kereskedőnek nem adnék el autót, nem is vennék tőlük, mert nagyon nyomott áron veszik, aztán emelt áron adják. ebből élnek, semmi gond, de ne az én pénzemből történjen ez a dolog.

2011. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!