Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es vagy 80-as power szelep?

Haverka kérdése:

50-es vagy 80-as power szelep?

Figyelt kérdés
valaki tud nekem mondani olyan 50-es vagy 80-as motort gyorsasági vagy enduro hogy powerszelepes lenne vagy esetleg olyan tuning henger vagy valami
2011. júl. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
aprilia rs 125
2011. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első talán az RS 50-re gondolt... Ha valamelyikben, akkor abban van, De nem vagyok benne biztos. Tudtommal 50cc-be nem szerelik.
2011. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
2. jól mondja, 50-esbe nem szerelnek power szelepet, és 80-asba se.
2011. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam h van de ha nincs hát nincs köszi a válaszokat :)
2011. júl. 30. 11:20
 5/5 STSgarage válasza:
Hello haverka! Bár sok éves topic, de nem bírom ki, hogy ne írjak ide, mert vagy szórakoznak veled vagy teljesen műszaki analfabéták! Az Aprilia RS50-ben nem volt power, ez tény, de főleg cross/enduró vasba szereltek, mert a 2T motoroknak alsó tartományban nincs húzása és ezzel segítve nyomatékossá tették a power szelep zárt állapotában. Ilyenkor megakadályozza, hogy a robbanás korán távozzon a hengerből, mert elzárja a kiáramlás útját (megváltoztatja a kipufogó keresztmetszetét). Egy adott fordulatnál kinyit, ekkor szabad utat kap és magasabb fordulaton is megmarad a teljesítmény... A legjobb példa az én motorom, egy Derbi Senda R (50ccm)-em van és láss csodát, power szelepes! Bár tény, hogy nagyrészt 125-ösökbe szerelték, de IGEN, VAN 50-es motorokban is! Üdv.
2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!