Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet megvenni a legújabb Chevrolet Suburban modelleket?

Figyelt kérdés
köszönöm!
2011. júl. 31. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress már rá a neten hogy hogy van Chevrolet kereskedés, most ezt ne vedd kötekedésnek! De ez a legegyszerűbb megoldás, mert azt sem lehet tudni, hol laksz, ha a neten rákeresel tuti hogy megtálolod a hozzád legközelebbit és ha beugrasz oda, kapsz róla infót, hogy ha esetleg még nincs ez a kocsi mikortól lesz kapható, de az is lehet hogy már van is.
2011. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz, nem vettem annak. Hidd el utána néztem és itt nincs. Azt sem tudom hogy lehet egyáltalán kapni Mo-n. És ezért tettem fel a kérdést hátha valaki bővebb információval rendelkezik.
2011. júl. 31. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Európában hivatalaosan nem forgalmaznak Chevrolet Suburbant, csak a GM Korea termékeit. Ennek oka például egy Suburban esetében az hogy egy elavult 3 tonnás 5 literes V8-as autó 20l/100 km fogyasztással elég rossz fényt vetne a vállalatra, ráadásul nem is felelne meg a legtöbb előírásnak. Na meg kereslet sem lenne rá, hiszen aki fent tudna tartani egy ekkora autót (az vagy úgyis behozza az USA-ból) vagy vesz egy G-osztályos Mercedeshez hasonszőrű autót.
2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam...

Ha komolyan gondolod és van rá kereted segítek.

1999 óta nincs Suburban ami tulajdonképpen csak a Yukon hosszított változata.

Idei hybrid Yukon itthon és a neveden van kb. 13-ból.

[link]

2011. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
JCB fastrac 80at is megy :D
2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs, másik :D
2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is csak 2007-es volt a "legújjabb" mondjuk lehet, hogy ezt gyártják még most is.

De én inkább ennek a testvérmodeljét venném a GMC Yukon-t valamivel különlegesebb itt Európában, hogy nem Chevrolet jel van az elején. [link] ami az NCIS-ben volt, ha minden igaz.

Ford Expedition-t már láttam Pesten, de szerintem az is külföldről volt.

[link]

Ha meg igazán exkluzívat szeretnél, akkor vegyél Cadillac Escalade-ot!

[link]


Mivel ilyeneket Magyarországon nem forgalmaznak külföldről kell(ene) behozni, a német

használt-autó honlapon láttam párat. Ha ott sincs, akkor marad az Amerikából behozatal.

2011. aug. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!