Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom milyen méretű...

Honnan tudom milyen méretű bukósisak kell?

Figyelt kérdés
Netről rendelnék és honnan tudom milyen méretűt rendeljek ha még nem volt a fejem sose(kérdőjel)
2011. júl. 31. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A fül felett mérhető legnagyobb fejkerületet mérd meg a megfelelő kupak kiválasztásához.


Íme a mérettáblázat:

XS = 53-54 cm

S = 55-56 cm

M = 57-58 cm

L = 59-60 cm

XL = 61-62 cm

XXL = 63-64 cm


Ha ismered már a méretedet, akkor jó eséllyel megfelelő méretet tudsz választani. A fejed formája miatt azonban nem biztos, hogy a sisak a maximális kényelmet jelentheti a számodra. Nagyon fontos, hogy oldalra, illetve előre-hátra se mozogjon. Ezt egy fejrázásos teszttel lehet remekül kipróbálni. Ha használsz maszkot, akkor azzal együtt próbáld ki. A bélés egy picit nyúlik, ezért ha passzos, de nem nyom, akkor jó.


ezt találtam :)

2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz a netről rendelni mert a boltban drágább akkor úgy kell csinálni hogy a boltban felpróbálod de nem veszed meg. Innentől már tudod a méretet és rendelheted is.
2011. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. júl. 31. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Veheted neten, de mindenképpen próbáld fel valahol. Nem ér annyit az árkülönbözet, hogy ha túl kicsi vagy túl nagy lesz. Ahol felpróbálod, ott is bepróbálkozhatsz a netes árral, lehet, hogy adják.
2011. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!