Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítsen valaki! Folyton...

Segítsen valaki! Folyton megszivat a BMW-m és éppen qrvára nincs közelben szervíz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

BMW M3ról van szó. gyanítom a motorba kéne olajat cserélni de épp vidéken vagyok környéken nincs szervíz. ráadom a gyújtást, a fordulatszámmérő 7-ezres fordulatnál van pirosba.ez jó. de! Beteszem sebességbe és 4!-ezres fordulatnál lesz pirosba. De nem is megy magasabb fordulatra a motor.

Érdekes lesz így a haladás. Valami ötlet?

(vidéken vagyok elméletileg ráérek de hát jó lenne..)


2011. aug. 1. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan nem értem mi a baja az autónak. Autósbolt, maszek szerelő biztosan akad... A www.e39 .hu oldalon biztosan segítenek neked.(bmw club)
2011. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 turbopocok ***** válasza:
Mikori M3-as? Az hogy az ECU lekorlátozza 4000nél, annak sok oka lehet. Akár még az olaj is.
2011. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nem értem ezt a fordulatszámos dolgot. A piros rész az általában a fix. Nekem typ-rem van. És ott a 9ezertől kezdődik a piros rész. Nincs olyan hogy a festék a fordulatszám mérőn átcsúszik pl. 5 ezerhez.


Vagy én nem értem vagy te írsz valamit rosszul.

2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

castrol edge 10w-60M nevezetű olaj való bele!

Cseréld le az olajat. Lehet megjavul

2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem tudom ezt hogy találtam de kb ilyen hibája van:

http://www.youtube.com/watch?v=cH4-wnn7VMY

2011. aug. 1. 14:51
 6/17 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! első válaszolónak különösen. legyen szép napotok!
2011. aug. 1. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Szivat? De hát NÉMET a jó isten áldjon meg! A NÉMET sosem szarik be, az a jó autó, nem??? Főleg a BMW???! Hát az sosem romlik el!!!!!!NÉGY!!! Nem szabad olaszt, meg franciát, meg suzukit venni, csak a NÉMETET szabad! Az sosem romolhat el!!!!!! Hogy lehet ez????! Ez téridő-paradoxont fog okozni, amitől megsemmisül a világegyetem!!!!!!!
2011. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 NoodIy válasza:

Hidegen mindig alacsonyan van a piros, de ennyit tudhatnál!;)


Be kell melegíteni és majd megy lejjebb.


Amugy gyújtásra 8ezer felett kell lennie....

2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kivétel vagyok. Nem menőzésből vettem BMW-t hanem mert nekem ez tetszik. Én nem mondtam hogy egy BMW nem romolhat el. Mert nekem egy ilyen autóm van attól ugyanúgy tiszteletben tartom a más autóját. Persze az ember igyekszik vigyázni a autójára legyen az bármilyen márka, de ettől előfordulhatnak meghibásodások. Ha ezt valaki tagadja az hazudik. A különbség csak ott van hogy egy drága "luxus" autó általában ritkábban romlik el mint egy másik "alsóbb" osztálybeli. De ez sem mindig igaz!
2011. aug. 1. 17:49
 10/17 A kérdező kommentje:
"Hidegen mindig alacsonyan van a piros, de ennyit tudhatnál!;)" ezz most nem esik le. ne haragudj de milyen piros?
2011. aug. 1. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!