Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Tico használható autó?

Daewoo Tico használható autó?

Figyelt kérdés
Elsősorban iskolába járásra.
2011. aug. 3. 01:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Konkrétan a Ticoról nincs tapasztalatom, de nekünk is Daewoo-nk van. Csak Lanos. Általánosságban azonban tudok róla pár információt.

Könnyű hozzájutni az alkatrészekhez, legalábbis Lanosnál, mert opel astra alkatrészek vannak benne. Szóval nincs az, hogy várnod kell még megrendelik.

Ugyanez van szerintem a Ticonál is, de ha még nem döntöttél, vagy nincs még meg akkor javaslom a Lanost.

Jól lehet vele menni, megbízható, kényelmes. Nem fogyaszt sokat. Kb. 6-7 liter/100km. (mondjuk a mienkében meg van horpadva egy kicsit a tank)

2011. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
biztos jó a lanos is csak az nem jön ki papírral 200ból
2011. aug. 3. 01:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi használtunk ticot. Fenntartásokkal , de használható. Minden egyes részletén érezni, h gagyi, de végülis keveset evett és elvitt mindenhova. HA nem akart beindulni ,simán betoltuk. Bal könyököm nem nagyon fért el, de ha leengedett ablakkal mentem akkor meg vágta a kezem ahogy kitettem. Tehát használható, de nagyon erős kompromisszum. De 200ért megéri.
2011. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

200e-ért rengeteg autó közül válogathatsz.

[link]

Egyszer ültem Tico-ban, elég kicsi és elég lassú is, akkor nekem Swiftem volt, meg kell mondjam az 100x jobb mint a Tico, semmi pénzért nem cseréltem volna le Tico-ra.

2011. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy használható! Nagyon jó kis autó. Nagymamámnak van és használtam két hétig. Megszerettem. Nagyon jól megy, aranyos és alig fogyaszt benzint mégis elvisz mindenhova. Megbizható is semmi baja nem volt még a kötelező kopó-alkatrészcseréken kivül.

Nekem Matizom van egyébként. Az már nem áll meg 4-5 literből klimával olyan 6 körüli a fogyasztása és szerintem kicsit gyengébb is a Ticonál. Emelkedőket legalábbis nem veszi olyan jól..

2011. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De itt mindenki le fogja húzni ezeket a kis autókat, mert sok embernek az Audinál kezdődik az autó..

Ne foglalkozz mások véleményével, lánynak első autónak iskolába járni tökéletes választás! Nem is tudnék jobbat javasolni, én is ezt választanám erre a célra!!

Iskolába járni biztos h menő autó nem jó mert már csak irigységből is megrongálják olyat vegyél amit nem sajnálsz annyira, kicsi, könnyü vele és olcsó fenntartani. Szóval a Tico a neked való!

2011. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Iskolába járásra minek autó?
2011. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

na minek te fajankó? mert megdolgoztam a pénzemért és arra költöm amire akarom.


egyébként fiú vagyok, a 200 ezer pedig az egész költségvetés, szóval max 130 a kocsira mert 70 tuti elmegy papírra.

2011. aug. 3. 13:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért én sajnos nem láttam túl jó állapotúakat, csak ami már leharcolt és tiszta rozsda volt. 270 ezertől viszont már vannak jó állapotú darabok. 130-ért is fogsz kapni valamilyet, de félő hogy az állapota miatt még sokat kell rákölteni miután megvetted.
2011. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok.

[link]


Ugyanennyiért van a Tico is, és a Lanos sokkal szebb! :)

2011. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!