Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék A1-es jogosítványt,...

Szeretnék A1-es jogosítványt, szeptemberben leszek 16, hogy tudom elintézni leggyorsabban, és hogy is van ez az egész?

Figyelt kérdés
1995-ös vagyok, szeptemberben leszek 16, motor már van (125cm3) csak nem tudom hogy is van ez. Leghamarabb szeretném kézhez kapni a jogosítványt (A1) Segítségeket előre is köszönöm.
2011. aug. 3. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A1 kategória

Legfeljebb 125 cm3-es motorkerékpár vezetésére jogosít


Tanfolyamra történő felvétel előírása:

aki az előírt életkort 15 és fél évet betöltötte

elméleti vizsga feltétele a 15 és ¾ év

gyakorlati vizsga feltétele a 16. életév betöltése.

2011. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

. szoval az elméletit már most is letehetem? (elég hülye kérdés de az elméleti az a KRESZ, nem?

. a többihez meg várnom kell szeptemberig utána bevágtatok az autósiskolába hogy kész az elmélet utána gyorsan végezzük ki a gyakorlatot is?

ha igen ez kb. mennyi idő mire ezen túl vagyok és készhez kapom a jogsit? (előző választ köszi szépen :) )

2011. aug. 3. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
elég homályos az előző szóval most kezd el nyugodtan akár hogy is akarod szeptemberig nem tudsz se így se úgy gyakorlati vizsgát tenni mert ez az egész KRESZ vizsgád is legközelebb 2 hét múlva lesz meg és még a rutin is nagyon sokáig tart mire vizsgáznod kell rutinból majd forgalomból addig bőven 16 leszel
2011. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!