Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyennel MO-n megdobálnak...

Egy ilyennel MO-n megdobálnak kakival?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztosan, de csak a felni miatt.
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindegy az mennyit eszik,6-7el ki lehet hozni szerintem 100km-en ha tojás van a pedál alatt.

Legalábbis a mostani VW-vel sikerült pedig a gyári adatban 9.5 van.

Ráadásul ez kabrió,ami nem versenyzésre lett kitalálva,úgyhogy az is lehet hogy a legkisebb motorral vennénk meg.


ui.: felni nekem se tetszik..

2011. aug. 4. 00:00
 3/10 anonim ***** válasza:

20 éve kabriózom,zömmel nyitott tetővel parkolva.

Soha gy üres sörös doboz vagy csikk nem volt benne,nemhogy kula...

2011. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyitott tetővel parkolva?:) MO-n?!

Hááát....Max étterem előtt ahol rálátok.:)

2011. aug. 4. 00:03
 5/10 anonim ***** válasza:
ez az autó ft-ra átszámolva még 3 millát sem ér. szerinted ez a mai világban egy drága autónak számít? szerintem átlagos...
2011. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is..egyáltalán nem "menőzés" ha valaki tudja az árát.Csak sajnos az emberek fejében az van h ,,kabrió = drága = hülye köcsög".Hallottam már nem egy esetet mikor piros lámpánál sörös üveget dobtak a kocsiba,vagy buszmegállónál beszólogatnak stb.:S
2011. aug. 4. 00:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne jobb kormányos... Nem alfát vennék... :)
2011. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kép csak illusztráció ..ahogy szokás mondani :)..erre a típusra gondolok,ennyiért,sőt bőven ez alatt is meg lehet már venni ugyanezt max több kilométerrel.
2011. aug. 4. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
M.o-n ez az autó az ötöd akkora fizetések mellett, reg. adóval, meg a többi szarral majd duplájába kerül(ne), ez az igazi tragikomédia...
2011. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen van benne valami , amit mondasz. A prolik lázonganak ha meglátnak egy ilyet, mondván hogy burzsuj, stb. A gazdagok meg kiröhögnek hogy mit akarsz evvel az ezeréves szarral. Szerintem konklúzió annyi, hogy nem kell feltűnősködni ha nincsen mire, mert abból sehogy sem jön jól ki az ember.
2011. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!