Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek ezt az autót, ha...

Megvennétek ezt az autót, ha az eladó ezért adja el? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


erről az autóról van szó.

felhívtam telefonon, mondta, hogy tökéletes állapotban van az autó, talán motorolaj csere kell, de az se feltétlenül kell.

az autót édesanyám fizeti ki, az ő nevén is lesz, én többet használnám.

megadtam neki az eladó számát, beszéltek. kiderült, hogy svájci frank alapú hitelt vettek fel a lakásra, és ezért adják el. az is kiderült, hogy csak 1 hete van náluk az autó...

lehet valami gyanús a háttérben? szerintem nem lehet lopott, hisz a képeken megvan a rendszám, és bárki rátalálna egy ilyen oldalon.

mi a véleményetek? nekünk most nagyon kell egy autó, főleg ami közel van és ilyen vw golf3-as, polo, és ez nem drága, nagyon megérné!


kíváncsian várom a válaszokat!


2011. aug. 4. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én elve semmilyen VW-t nem vennék de ez személyes dolog :D Amúgy ne azt nézdd hogy milyen anyagi háttere van az eladónak meg mióta van nála az autó (lehet csak nepperkedik és drágábban akarja eladni hogy keressen rajta), hanem azt hogy ténylegesen milyen állapotban van az AUTÓ. Menjetek el, kérjétek el egy próbakörre, vigyétek el egy független állapotfelmérésre (20e ft) és kiderül mi igaz a szép állapottal kapcsolatban.
2011. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet mivel a svájci frank alapú hitel nagyon g'ci.Anno lehet havi szinten fizetett 30 ezret ami ma már havi 60.000 felment és valamiből fizetniük kell a törlesztést
2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok km van benne. Ennyi pénzt biztosan nem ér meg. Ezért 300 ezernél semmiképp ne adjál többet.
2011. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rendszám alapján ez kb. 2000-ben lett újra forgalomba helyezve. Lehet, hogy törött volt. Sok a km., lelakott. Ha egy hete van az eladónál, akkor még valszeg át sem íratta a nevére. Szét kell nézni, ennyiért kapsz jobbat.
2011. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17 éves golfélrt 500ezret?
2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


Árakat azért néznék a helyedben.

2011. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
külföldi okmányokkal, lejárt külföldi okmányokkal. igen, nem nézzük az árakat, csak a képet, és hasra ütésszerűen mondunk dolgokat. jófejség az megvan ;))
2011. aug. 4. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Végig kell lapozni, nem csak olyanok vannak, 300 körül már kapsz érvényes magyar papírosat is. De ha neked 500 ért kell egy olyan, ami egy hete van valakinél, aki állítja, hogy a svájci frankos hitele miatt kell eladni, igaz, az nem egy hete derült ki, hogy szopás, szóval elég érdekes, hogy akkor mi a fenéért vett autót, akkor nyugodtan.
2011. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenki azt írja, hogy nem érdemes megvenni, mi gondolkodni való van még ezen?
2011. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
semmi, én nem akarom megvenni, sosem mondtam. megkérdeztem :) gyakorikerdesek
2011. aug. 5. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!