Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtatok már omv super...

Használtatok már omv super 100, shell v power, mol evo-t?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor melyika jobb szerintetek?Főleg az omv-s érdekelne.
2011. aug. 4. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Motoromban használtam mindegyiket, de az még nem volt olyan szintű versenygép h érezzen köztük különbséget.

Rallysoktól hallottam viszont, hogy ők a mol evo neo-t jobban kedvelik, mint a shell v power-t, viszont ők az omv-t nem említették.

2011. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
omw maxxx motion
2011. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a V-power 95, és a Racing ér megéri az árát, a többi szóra sem érdemes. Ezektől halkabb lesz, kevesebbet fogyaszt, és dinamikusabb lesz.
2011. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, v-power racinget és neo evot is használtam, az OMV-t még nem próbáltam. Évek óta racinget használok, de csak azért, mert a Shell van a legközelebb. Érezhetően jobban megy vele, halkabb, tisztább az olaj.


Tavaly nyár óta felesben használom a v-power racinget és az E85-öt. Ez a koktél kipucolta a motort: az olaj tiszta és még a kipufogóban lévő kevés korom is eltűnt. (Ez az E85 hatása)

A közeljövőben tervezem az OMV kipróbálását is.

Egy biztos, hogy ameddig én tankolom ezt az autót addig sima 95 nem fog belemenni.

2011. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

09-15 16:47 vagyok.

Nos, megvolt az OMV Maxmotion 100 is: ma tankoltam belőle, igaz csak valamivel több, mint fele tankkal (a maradék 2/3 V-Power racing + 1/3 E85).

Volt szerencsém többféle úton (autópálya, város, országút) kipróbálni.

Alapjáraton csendesebb vele a motor, egyenletesebben jár. Kis fordulatokon jobban húz, nem rángat (racinggel kicsit rángat, főleg váltásoknál). Ez mindenképpen előnyére válik. Szintén ennek köszönhető, hogy jól gyorsul 50-ről, nem fuldoklik. (eddig mindenféle üzemanyaggal, a racinggel is, lassan tudtam 4-ben 50-ről felgyorsítani)

3500-4000 között, ahol a Racing elkezd húzni, elfogy az ereje, ilyen fordulat fölött már gyengébb. Ez az egy rossz amit tudok mondani róla.

Előnye még az ára. A Racingnál 20 forinttal olcsóbb literje. Az EVO-nál drágább, de ennél az üzemanyagnál tapasztaltam eddig a legjobb ár/érték arányt.

(Persze ez mind-mind autófüggő, az enyémmel így viselkedik.)

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik 95-ös oktánszámú prémium benzin jó, de a 100-as felesleg.
2012. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!