Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Riga vagy romet, rövid a kérdés?

Riga vagy romet, rövid a kérdés?

Figyelt kérdés

faluban lakom a szomszédunk távoli rokonunk és van hátul a kértjében egy riga vagy romet nemtudom mert nagyon egyformák

bocsi de nemtudom

átmásztam a keritésen amikor nem volt ithon senki és megnézegettem faterom azt mondja hogy nem megy és hogy nem is az övé hanem aki 3 házzal arréb lakik egy csávóé aki autó szerelő

nah nagyon megtetszett ez a motor megszeretném venni hogy kérdezzek rá az autó szerelőre hogy eladná a motort e?


2011. aug. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért csak márkanévvel kérdezhetsz?

Eladó a motor? Ilyen egyszerű.

De ha már mész akkor ne azt kérdezd hogy eladó-e meg hogy mennyi,hanem azt hogy "3ezerért eladó?" vagy amennyi pénzt szánsz rá.

2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

3?

én olyan 5 re számítok max de 3 ért tuti megveszem de lehet nem működik akkor is megvegyem 3 ért?

2011. aug. 4. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:

10 ezernél többet semmiképp ne adj érte,de ha még nem is működik akkor még 5 is sok.

Akkor jársz a legjobban ha felajánlsz a motorért 1 rekesz sört, az megvan 3-4 ezerből.

Amúgy nagyon nem jó motor egyik se az én 90 kilóm alatt sík úton is alig ment 30-al, a váltója meg katasztrófa, marokváltó és 2 sebességes az enyém az 1-est csak úgy vette ha állandóan lefele tartottam a váltót különben kidobta a kettesbe meg mikor váltottam szinte lefulladt mert akkor különbség volt és abba csak döcögött, de viszont rettentő egyszerű szerkezet.

2011. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csak ara kéne hogy itt a faluba mehessek vele meg filmet akarunk spannal csinálni a motorról:D

együt vesszük meg sztem de tök mind1 mert 3 ezret simán kifizetek érte

arra mennyi lenne a biztosítás?

2011. aug. 4. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Hűű de szabályos vagy, még biztosítást is akarsz rá kötni?

Nem tudom mennyi, szerintem 3-10e környékén van(postán is megkötheted), nem ér annyit a motor, ha meg rendőrt látsz akkor szépen leszállsz és vagy tolod vagy belököd az árokba(nagy mérgedbe mintha éppen elromlott volna), de ezt tolni is szabad mert nem minősül akkor járműnek, de nemhiszem hogy éppen egy egy Riga-val szórakozna a rendőr, még a Simsonosokat se háborgatják

2011. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" filmet akarunk spannal csinálni a motorról"



Khm khm...Most akkor MIRŐL akartok filmet csinálni?

Rigáról,vagy motorról? :D

2011. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mien az a marokváltó?

olyan mint a bicajon?

2011. aug. 4. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, olyan tekerős csak a komár-on 2 sebességes!!
2011. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!