Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladába lehet szerelni szekvenc...

Ladába lehet szerelni szekvenciás váltót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hajaj ,persze,hogy lehet,már nagyon sokban van is.
2011. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezzel kéne kezdeni a tuningolást...:D
2011. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
naés mért nem?
2011. aug. 5. 15:48
 4/12 anonim ***** válasza:

mert a motorod idővel nem fogja bírni a váltót és kinyírja a motort!

Előbb motort tuningolj majd hozzá váltót. de ha igazán jót akarsz csinálnak már kapcsolókörmös váltót ladába igaz hogy 2 milkó körül van de előre 6 sebességes hátra meg 1

2011. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én utcai használatra újítom fel a Ladámat és nem vezetném sportosan, a szekvenciális váltót egyszerűbben csak könnyebb kezelni mint a szinkronváltót... Nem mintha nem tudnám kezelni, nem ma kezdtem, csak tetszik az ötlet, hogy csak előre-hátra lökdöséssel váltsak. Mellesleg kicsit szét van rángatva a gyári váltó, cserélni fogom, csak még nem tudom mire.. Egyenes fogazású váltó is jó lenne, már csak a hangja miatt is :) imádom
2011. aug. 5. 18:44
 6/12 T5- ***** válasza:

Azt meg is kell tanulni használni...


Már nem azért de a tuningot nem is a motor tuninggal kell kezdeni. :-)

2011. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már megbocsáss de csak a kapcsolókörmös váltót tudod fel le mozgatni+1 oldalirány az üres !mivel azon egy kijelző mutatja hányasban van váltó és elektromos a sebváltója!
2011. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,nézzél szét egy kicsit váltó-árak tekintetében..


Elég hamar ki fogod számolni,hogy nem kell...:DDDddd

2011. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

'már megbocsáss' 22:50 de ha rákeresel a youtube-on Szöcsire, az ő vfts-ében szekvenciális váltó van digitáis kijelzővel ahogy te mondod.. Ne legyetek már ilyen gorombák én csak érdeklődök nem kiosztást kértem.

utána néztem a Szöcsi féle váltó kb másfél milla, igaza van az utolsónak, nem kell az nekem :/

egy R váltón gondolkozom, találtam egy oldalt ahol a gyári váltót átalakítják egyenes fogazásúvá

2011. aug. 6. 08:07
 10/12 A kérdező kommentje:
T5 te meg ne hidd már, hogy nem tudok egy váltót használni.. az lenne a legkisebb gond hogy kitapasztaljam a használatát feltéve hogy eltér a motorokétől, amit különben kétlek, Szöcsit elnézve
2011. aug. 6. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!