Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sportszerű Drifteléshez...

A sportszerű Drifteléshez mennyire kell gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ez a sport mennyire terhelné meg az ember pénztárcáját. Például egy autót körülbelül mennyibe kerül átalakítani driftautóvá? Továbbá, hogy a gumikat is én fizetném, vagy arra lenne más mód? A válaszokat előre is köszi!
2011. aug. 5. 20:36
 1/4 Futurare ***** válasza:
100%

Az adott versenytől is függnek a szabályok.

bukókeret

repkedő elemek kivétele a kocsiból

erősített kaszni itt-ott


Erre számold rá, hogy 90 LE nem biztos, hogy elég, szóval motort is kell berhelni. Egy szett gumi hamar elkopik, szóval az sem olcsó. Üzemanyag is fogy ám, mert magas fordulaton van terhelve a motor. Ez indokolja a jobb hűtést.... blablabla


Van macera.

2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

minimum 200 lóerőt én simán eltudnék képzelni, ami minimum kell hozzá

az meg a másik, hogy széles felnikkel és arra való gumikkal láttam neten ilyen kocsit, szóval ha ilyen gumi van a kocsin, lehet, hogy csak tréleren lehet szállítani, közúton nem

+ ilyen ültetett, széles kocsik szoktak erre a farolgatásra lenni, de azok nem olcsók

2011. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mindent te magad csinálsz kb 3-4 millióból meg lehet úszni egy jobb drift autót.
2011. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3-4 millió?

mivel semmi papír, rendszám nem kell 1-1,5 millából jó kis e30at építesz

2012. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!