Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Vw Polo 1.4...

Mi lehet a baj? Vw Polo 1.4 16szelep. Nem tudom másképp megfogalmazni darabosan megy!

Figyelt kérdés

Nem mindig kb 5ből 3x.

Először csak kettesben csinálta 2000től 3000 fordulatig .

Most már első kivételével az összes sebességben csinálja.

Gyertyák most lettek kicserélve benzinszűrő is plusz a komplett vezérlés szelepek feszítőgörgők szíjjak vízpumpa is (szűrők meg olaj is)

Mi lehet a baj?


2011. aug. 6. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy a befecskendezőfúvókák koszosak, vagy az üzemanyag-tápszivattyú. de előfordulhat a lambdaszonda is. rá kellene kötni a számítógépre...
2011. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak a Polo-mmal, egy ismerősöm külföldön feldugta számítógépre, és azt mondta, hogy sürgősen cseréljem le. Ugyan ilyen szervizen esett át az enyém, mint a tiéd és nekem azóta van kb.

Vidd el egy megbízható szerelőhöz és beszélgess el erről vele.

2011. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kész van.

A fojtószelepházaz sajnos kicseréltettem feleslegesen de megvan a hiba.

2 db gyújtókábel is sz@r volt.

2011. okt. 11. 17:04
 4/5 steam77 válasza:

Gyújtókábellel aztán megoldódott?

Nagybátyámnak fábiában volt ilyen baja,neki hengerfejtömítés ment el,de az észrevehető ha eszi a vizet vagy az olajat...

2011. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem mégsem....

Előjött megint sajnos.

2011. nov. 3. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!