Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül körülbelül...

Mennyibe kerül körülbelül megépíteni egy Lada drift autót?

Figyelt kérdés
HA nem is profira, de azért kanyarba kilehessen tenni jól a hátulját miközben pörög rendesen a gumi stb.+legyen jó hangja.
2011. aug. 9. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sokan alakítanak át Ladát VFTS-é, stb, az is megvan pár százezerből, kérdés csak annyi, h érdemes-e rá annyit szánni, mert akkor is csak egy Lada marad...


Semmi bajom egyébként velük (kivéve a Samara), azon tanultam vezetni és bár nem volt egyszerű, de megbirkóztam vele. :)

2011. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

egy vfts nem pár száz ezer hanem 1,5milliótól kezdődik, minőségtől függően!

Driftautó talán a feléből összehozod de kétlem mert rengeteg kritériumnak kell megfelelnie egy drift autónak, kerék dőlésszög,rugózás keménysége, minősége ,csövezés sem akármilyen lehet, gumiabroncsok stb...

2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. De azért írtam hogy nem profi drift autóra gondoltam hanem elég nekem ha keresztbe lehet venni a kanyart miközben pörög a kerék:D Tegye ki a hátulját
2011. aug. 9. 12:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a telet..


Úgyis porrá fogod törni! :D

2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
csinálj egy zsugor motort! www.zsiguli.hu
2011. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Olcsóbban kijössz ha veszel egy okmányok nélküli FORD Sierra-t vagy BMW E30-at!


Ladával nem hiszem hogy forgsz jól driftelni! Láttál már drift ladát? :) Rally ra jó!

2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy bmw e30-ra rámenne a gatyám is. pedig tényleg azlenne az igazán jó:)
2011. aug. 9. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Driftelni hosszú kocsi kell,és bivalyerős...


A lada egyik kritériumnak sem felel meg.

2011. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hááát... ha csak amatőr/kezdő szinten akarsz (vagyis tanulni akarod) akkor elég egy sima széria motoros 1.8 vagy 2000-es 318i vagy 320i E30 BMW! Persze profi drifthez már nagyobb motor kell!!


Ezzel eltudod sajátítani az alapokat! hisz van bennük már erő! lada hiába hátsó kerekes nincs benne erő!


Visszatérve: egy ilyen széria motoros okmányok nélküli E30-at kapsz már 90.110e. körül! ;)


pl: [link]


Ezt egy kicsit helyre pofozod és mehet is a DRIT ;) :D

2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Driftelni hosszú kocsi kell,és bivalyerős..."



Láttam én már 120-as skodát pörögni, és nem télen, vagy jégen hanem aszfalton, és nem bmw vagy akármilyen típusidegen motorral, mégcsak nem is a Favoritéval. Na ennyit erről...


Más: ez nagyon sok mindentől függ, attól is hogy mennyire fontos az "eredetiség (más motort, futóművet pakolni bele, kasztnin akarsz-e változtatni, természetesen bukócső ha komolyabban is tolnád, stb..) függ attól hogy mennyire vennéd komolyan, hobbi célra kéne csak vagy esetleg versenyeken indulni, stb.., meg ezer más dologtól. Az biztos hogy több 100 ezerbe kerül egy viszonylag elfogadható "driftlada", de ha komolyan gondolod akkor milliókban kell gondolkodni.

2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!