Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak faterom Suzuki...

Mit csináljak faterom Suzuki Ekojával, ami 14 éve nem volt használva (meg se mozdult, porosan áll)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd a roncstelepre.Ha be is tudod indítani,túl sok hasznát nem veszed.
2011. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pucold ki indítsd be
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.válaszoló.Miért nem érek vele semmit?2.válaszoló.Mit pucoljak ki?
2011. aug. 9. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ez a japán Babetta.Kicsi,lassú,gyönge és léghűtéses.A nagy melegben nem fogsz tudni közlekedni,mert egyszerűen nem éri a menetszél és nem lesz hűtése.Ugyan úgy,mint a Babettának sem.Relatíve drágák az alkatrészek,és elég sokszor kell majd szerelni.Akár csak a Babettát.

Ahhoz,hogy 14 év állás után beinduljon,kell rá néhány ezret költened.Kell biztosítás stb.Egyszerűen nem éri meg kínlódni vele.A helyedben én baromi gyorsan elpasszolnám és szereznék valami jobbat.Mondjuk egy Simsont.A biztosítása ugyan annyi,de még is jobban megéri az árát.Azzal tudsz haladni és megbízható is.Mondjuk azt is kell szerelni olykor,de jóval olcsóbbak az alkatrészek.

2011. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát rúgd be! Ha nem indul (mert miért is indulna egy szar 2T 14 év állás után...) akkor kiveszed a gyertyát és megnézed benzines-e, ha nem akkor a főfúvókát ki kell trutyizni, esetleg az úszó is törött lehet. Ha benzines a gyertya akkor vagy a megszakító rossz vagy a gyertya.
2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja igen, ha folyik a benzin veszettül és nem indul akkor törött az úszó
2011. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nekem most lesz jogsim,és csak tavaszig használnám,utána anyáék vesznek Hondát,Apriliát vagy Yamahát,esetleg Suzuki robcsit.De tavasszal eladnánk.
2011. aug. 9. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Eladni nem érdemes, nem kapnál érte 20ezernél többet akármilyen állapotban van, de ha rossz akkor még 10-et (én biztos nem adnám el, inkább nézegetném, ki tudja 40 év múlva mit ér majd.)

Amúgy kipucolni a karbit, tankot és a gyertyát, megnézni van e benne kompresszió, ezután indítható és szerintem indulni is fog hacsak nem volt leállítás előtt nagy baja, de ez nem aszt jelenti hogy üzemképes, még csak beindult.

Amúgy sok mindent kibírnak a 2 üteműek, én egy 30 éve álló Pannóniát indítottam el 10 perc alatt, de kb kellett 2 nap szerelés mire kimertem menni útra vele.

2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!