Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek egyáltalán kocsit?

Vegyek egyáltalán kocsit?

Figyelt kérdés

17,5/f vagyok és 4 éve összegyűjtöttem 250000 ft munkából és levizsgáztam abból 150000 elment és szeretnék vmi autót venni . Vagy inkább ne?

Mert 100 000 van és abból max egy lada Niva 16000-st tudnék venni vagy ilyen stílusú kocsikat ,amivel nincs is baj mert szerettem őket ,csak súlyadó , tankolás , biztosítás ..stb. Szüleimtől meg nem akarok kölcsön kérni mert nekik sincs sok pénzük akkor nekem hogy lenne ..

ti mit tennétek ?


2011. aug. 9. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy autó éves fenntartása alsó hangon is évi 100.000 forint (és akkor még nem mentél vele semmit), úgyhogy ha mondjuk nem tudnál olyan diákmelót szerezni amiből fianszírózhatod a fenntartását akkor inkább ne.
2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy autó éves szinten kb. 300-400e ft (le lehet vezetni, már 1 millió és egyszer leírtam, archívumban visszakereshető). Ha nincs ennyid rá, tök felesleges. Annak nincs értelme hogy megveszed aztán sose mész vele.

Mellesleg az átírás maga majdnem annyiba kerülne mint a kocsi (eredet:20 + átírás: 50-60)

2011. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!